Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az ilyen alacsony köbcentis...

Az ilyen alacsony köbcentis autók miért nem kényelmesek már 100 km/h óra felett?

Figyelt kérdés

Párszor utaztam ismerősökkel autópályán, és azt tapasztaltam az ilyen 1,3-1,4es autók már 100 fölött nem olyan kényelmesek. "Rezgett" a kocsi, és nem volt olyan kényelmes biztonságos érzetem.

Nem ekkora sebességre tervezték ezeket azért?

Vagy nem olyan kocsiban ültem, ami új? Mert régiek voltak 10 év körüliek.



2013. dec. 2. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon magas fordulaton pörögnek nagy sebességnél,(mondjuk a 100 még nem az, de 130-140 már igen) ezért hangos, meg a hangszigetelés sincs a toppon, és általában a futómű sem a legjobb az ilyen autókban, főleg 10 év után nem.
2013. dec. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Milyen kocsik voltak? Minél kisebbek, annál kevesebb a komfortérzet általában.
2013. dec. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Sinead ***** válasza:
Az 1.2-es C Corsám 3000-et forog pl 95-100-nál. Ezt még elbírja, de ennél nagyobb sebességgel max előzéskor mentem vele.
2013. dec. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!