Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szervo nélküli autót milyen...

Szervo nélküli autót milyen vezetni?

Figyelt kérdés
2013. dec. 2. 19:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
olyan mint egy ladát
2013. dec. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
nem vezettem ladát.
2013. dec. 2. 19:52
 3/23 anonim ***** válasza:
kis sebességnél igen csak szívás, pl parkolásnál, amikor meg rendesen megy az ember, nem számít
2013. dec. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
39%
Én tenyerelve parkolok, szervó nélküli autóval, álló helyzetben két kézzel alig bírom tekerni a kormányt, de elég ha 0,5km/h-val araszolsz, máris sokkal könnyebb, mellesleg nem is radírozod fel az abroncsot egyetlen mozdulattal az aszfalra... minden másra ott a city szervó, szőke nő sofőröknek, azzal 1 ujjal felkenheted a fél gumit az útra.
2013. dec. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
44%
Nem túl nehéz, hacsak nem a vasággyal 50 kilós kategóriát képviseled.
2013. dec. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Személyautónál picivel nagyobb erőkifejtés szükséges a kormányzáshoz. W50 ifa,na az már gyúró kategória,pláne ha rakott ;)
2013. dec. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon rossz, nem szabad szervó nélküli autót megvenni, pláne ha sokat használod majd városban. Parkolásnál jön ki igazán. Én bal kézzel tekerem a kormányt, jobb a váltón van, mondjuk párhuzamos parkolásnál. Jó, hogy nem kell mindig 2 kézzel a kormány után kapkodni.

City Servo hatalmas találmány, én minden kocsiba kötelezővé tenném. Idáig csak Fiatban és Lanciában találkoztam ilyennel. Állat jó! :)

2013. dec. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
54%
Jó volt 0%... :D Puhap.csűek meg a gumi radírozó cici szervójuk. :)
2013. dec. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 löncskonzerv ***** válasza:
87%

Üdv.


A szervó nélküli autót sem nehéz kormányozni,HA:

Jó állapotú a futómű és minden a helyén van.

kajla szétkopott kormányművet persze,hogy rossz tekerni.

Nekem egy golfom van szervó nélkül és teljesen könnyű kormányozni,mert jó állapotú.A nyári gumim pedig 195-ös volt, és azzal se volt gond.A city kormányzás pedig a lustaság csimboraszója.

2013. dec. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%
Jól van a lényeg, hogy a lakótelepen te vagy a RAJ gyerek a 200 ezres 2-es Golfoddal.
2013. dec. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!