Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes belefogni az autó...

Érdemes belefogni az autó fényezés tanulásába? Segítestek nekem. Bármien segítséget elfogadok. KÖszönöm!

Figyelt kérdés
Nagyon érdekel az autó fényezés kozmetikázás! De sajnos iskolába tanulni nem lehetséges mert nem tudnám fizetni a tandíjat. de nagyon szeretném megtanulni a lakaotolást és a fényezést.(Főleg a fényezét).

2013. dec. 3. 17:25
 1/7 Beviz Elek ***** válasza:

Egy jó fényezöre mindig szükség van, de nem árt a jó háttér. Tanulás, rutin stb után nehéz saját lábra állni, hiszen rengeteg pénz kell hozzá.


Én is szeretnék autókkal foglalkozni, jelenleg az anyagiakat kapargatom össze hozzá.

2013. dec. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Miért, egy sima fenyező OKJ-s tanfolyam/képzés mennyibe fáj? Mondjuk lehet karosszérialakatos képzéssel együtt érdemes, nem csak külön.


Alapszintű dolgokat meg tudsz tanulni magadtól is, de iskolában, anyagismerettel és egyebekkel kiegészítve jobb, alaposabb.

2013. dec. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

van valakinek némi tapasztalata vagy valami fogalma a festésről mert gondolom nem egy ép autón próbálsz meg festegetni

ki,hogy csinálná? mivel kezdené? amit elrónt esetleg tanul a hibából? Tanácsokat szeretnék.

2013. dec. 3. 17:50
 4/7 Beviz Elek ***** válasza:

Hát én a sajátomat kezdtem el mert rozsdás volt. Ismerössel csináltam, aki egyszer festegette a sajátját. Igazából nem lett nagyon ronda, de a legszebb sem:)


De ha oktatás nélkül csak nekiesni akarsz, akkor vegyél a bontóban egy motorháztetöt és ess neki

2013. dec. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Beviz Elek ***** válasza:
Bár én inkább tanulnék egy profitól
2013. dec. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ez egy jó ötlet a profi ismerősöm autófényező és lakatos de a poén h elmet egy fix fizetős munkahelyre és nem tudom h tanítgatna-e. elég szép a munkája és minőségi igényes dolgokat csinál szóval profi
2013. dec. 3. 18:00
 7/7 anonim ***** válasza:

Először szerezz valami nyomtatott vagy elektronikus tananyagot. Ha véletlenül beleférne az ismerősöd idejébe a tanítás, akkor is jobb ha nem azt kell magyaráznia miért kell pl. vízleválasztó a levegőrendszerbe...


Fújni lehet majd bármire, én kidobott számítógépek házaival kezdtem, utána jött a kerítésünk meg egyebek, utána az egyik motorom...

2013. dec. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!