Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiat Bravo 1.4 12v 98. hideg...

Loránd Demeter kérdése:

Fiat Bravo 1.4 12v 98. hideg motornál szépen jár a motor, de amint eléri az üzemi hőt az alapjárat nem szabályos. Elindulok a kocsi 1-esben jól fut 2-esben már elkezd rángatni majd egy hatalmasat ránt és durran egyet. Lehet az alajáratimotor a hibás?

Figyelt kérdés
Kicseréltem a benzin szűrőt, levegő szűrőt, gyertyákat, gyújtó kábeleket is

2013. dec. 3. 23:54
 1/3 A kérdező kommentje:

Érdekesség képp leírom, hogy mi volt a probléma:

Ott kezdődött az egész,hogy gázadáskor rángatott a verda, az alapjárat nem volt tökéletes! Lecseréltem a gyertyákat,gyújtókábeleket és az alapjárati motort. mindez szinte "felesleges" volt mert a hiba megmaradt! Ezután elvittem egy szervízbe ahol a diagnosztika után azt mondták, hogy komplett fólytószelep ház elektromos fejjel együtt csere (komplett befecskendező rendszer). A szervízeseke is érdekesek voltak de miután kicseréltem amit ők mondtak és a helyzet nem javult még érdekesebbnek találtam (mivel se számlát nem adtak meg se egy hibakódot semmilyen formanyomtatvánnyal nem láttak el és csak úgy kikapták az 5ezret a kezemből) visszagondolva jól átb*ak... Ezek után elvittem egy ismerős szerelőhöz és látva ezeket azt mondta, hogy trafó hibás! kicseréltem és minden rendben van azóta is. sajnos az a szerelő aki modnta,hogy trafó hibás előtte nem ért rá ezért eléggé megviselte a dolog a pénztárcámat... Egy jó tanács: mindig légy alapos és szervizekben ha lehet akkor állj autód mellet amikor azt bemérik vagy épp szerelnek rajta valamit ha meg nem tudsz ott lenni akkor kérj számlát,hogy utána vissza mehess reklamálni ha valamit rosszul csináltak!!!

2013. dec. 16. 22:59
 2/3 anonim ***** válasza:
Vezérműtengelye milyen állapotban van ?
2013. dec. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ránézésre semmi baj vele, mert?
2013. dec. 22. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!