Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson 70-es hengerhez milyen...

Simson 70-es hengerhez milyen karburátort ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Üdvözletem!


Nemrégiben vettem egy Simson S51-est (endurosított), amelyre gyári 70-es hengert szereltek fel, ám még az eredeti 16-os (16N1-11) karbi van rajta. Így is meg a gép, de lehet érezni, hogy lenne még lenne több ,,erő" benne, csak elfogy a nafta. Milyen karburátort ajánlanátok hozzá?


A hengeren a szívótorok átmérője 19mm-es.


Segítségeteket előre is köszönöm!



2013. dec. 4. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést most már minden második nap kiírod?
2013. dec. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, ezt a kérdést én most írom ki először, lehet, hogy valaki más már kiírta, nem tudom. Én nem. És biztos lehetsz benne, hogy nem is fogom többször...
2013. dec. 4. 22:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha gyári vezérlésű a hengered akkor elég a 16-os gyári is, csak nagyobb főfúvóka kell bele.
2013. dec. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jelenleg 72-es főfúvóka van rajta. Mekkorát ajánlanál helyette? Köszönöm a válaszodat!
2013. dec. 4. 22:31
 5/6 anonim ***** válasza:

A gyári 70-es szimókat is 72-essel szerelték, esetleg kipróbálhatod egy 75-ös fúvókával is.

Érdemes nézegetni a gyertyát is. Ha szép őzbarna, akkor jó. Ha fekete, akkor már sokat kap, ha pedog fehér, akkor keveset.

2013. dec. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

vagy rakj bele egy 75-ös fúvókát

2013. dec. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!