Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sürgős, hova tünik az olaj az...

Sürgős, hova tünik az olaj az autombol?

Figyelt kérdés
Tegnap reggelre olaj tócsa állt az autóm alatt,es kiírta a motor jelet,es sipolt a motor failure jelzés.akkor néztem meg az olajat es minimum alatt volt,azutan vettem észre a tócsát alatta.Volt meg otthon egy fél liter,beletettem,igy minimum es maximum között lett,es elsiettem vele a szervizbe.Megneztek,azt mondták semmi baja,csak a gyűrűk ritkán egymás melle kerülnek,es olyankor kinyomja az olajat,ezerből egy esetben.Nem tudom ez mennyire valószínű.Rendeltem meg egy liter olajat,ma jött le.A tegnap meg jartam vele,minden ok volt,semmi jelzés,aztán reggel megneztem,nem volt tocsa es az olajszint is Ugyanott allt.Orultem,es kb egy ora múlva mentem begyujtani hogy menjek a lerendelt olajért.Es akkor ujra kezdődött,ugyanaz a motor failure jelzés,megneztemm az olajat es mar nem ott volt a szint,hanem minimumnál,de tocsa nem volt.Nem is mertem vele elindulni.2005os Auto.Mi lehet a baj?Hova tunt megint az olaj,vagy mi lehet ez??

2013. dec. 6. 09:25
 1/4 anonim ***** válasza:
olyan szőkenős az írásod,én speciel nem is értettem meg,
2013. dec. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Arra azért kíváncsi lennék, hogy milyen gyűrűk kerülnek úgy egymás mellé , hogy olajtócsa legyen a kocsi alatt :D


Szerintem keress egy rendes szervizt, ott több hasznosat tudnak mondani, mint mi itt.

2013. dec. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Napkiraly ***** válasza:
milyen autó?
2013. dec. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nézd meg jó alaposan a motort. Alulról is ha kell.

Valahol kell lennie olajnak rajta, sőt, ha nem mentél vele mióta elfojt akkor onnan ahonnan lecsöpögött ott kis olajcseppnek is kell lenni.

Ezt keresd meg, nézd meg hogy honnan folyt oda, vagy hol van olyan illesztés ahonnan szivárog.

Azt a szerelőt meg aki a gyűrűs dolgot mondta kerüld el nagy ívből...

2013. dec. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!