Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Yamaha Aerox robogó hidegben...

Yamaha Aerox robogó hidegben könnyen indul de nem húz, nem pörög ki mi lehet az oka? Részletesen lent.

Figyelt kérdés

Tehát van egy nagyon megkímélt Yamaha Aerox robogó, amelyben kevesebb mint 10 000 km van és 2007 -es évjáratú, gyári teljesen (folyadékhűtéses).


A problémám az lenne hogy eddig amíg jó idő volt tökéletesen ment, viszont ahogy bejött a hideg nem akar kipörögni.

Tehát azonnal első rúgásra indul és van alapjárat, viszont nagyon füstöl és dadog, alig akar menni, van hogy megindul és szép a hangja, de általában 30 környékén beáll és dadogva jár. Tegnap járattam egy kicsit előtte a hideg miatt de nem segített. 4 Km-ert mentem vele, de se a henger se a hűtő nem volt még éppen langyos se (van benne fagyálló).


A hideg miatt nem akar menni? Vagy problémája van? Mert a jó időben szépen húzott. Mivel lehet ezt kiküszöbölni? Vagy az összes robogó ilyen?



2013. dec. 6. 15:22
 1/2 anonim válasza:
Ugyanez a problémám szó szerint, csak nekem nem aeroxom van. En üzemanyag ellátási problémára tippelek, vagy a szivatora, nem értek hozza de en ezekre tippelek.
2014. jan. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
ha kézi szivatós akkor húzd rá a szivatót míg be nem melegszik. utánna jó lesz
2014. febr. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!