Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tényleg meg lehet bukni...

Tényleg meg lehet bukni vizsgán ha a vissza pillantoból tolatok?

Figyelt kérdés
Tényleg meg lehet bukni ha belső vagy külső vissza pillantoból tollatok?de ha igen akkor hogy kell szabályosan tolatni hátra fordulásal?én úgy tudom az sem szabályos.

2013. dec. 6. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:
a visszapillantó,valamint a belső visszapilantó tükröket IS használva, folyamatos hátrapillantással. Magyarul nézed a külső visszapillantó tükröket,a belső visszapillantó tükröt,meg nézel hátra is. Igy a szabályos :D
2013. dec. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Úgy szabályos, ha hátra fordulsz és emellett folyamatosan nézed a tükröket. Annak meg a nyaka törne ki aki ezt kitalálta.
2013. dec. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen, tükröket nézed és hátra, oldalra, mindenfele.


Ahogy az oktatóm mondta: Ilyenkor nagy körültekintés kell. Forogjon csapágyasra a fejed :D

2013. dec. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Spongya Bob Kocka ***** válasza:
Igen.
2013. dec. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

de jó is lenne ha sokan akár hátra fordulva is tudnának tolatni, nem hogy tükörből.

Igen, meghúznak.

Pedig nekem könnyebb tükörből :)

2013. dec. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Na most lenne egy felvetesem: Ha be akarsz tolatni barhova, el kell haladnod a kiszemelt hely elott(akar mit is csinalsz) innetol fogva 100% be tudod vizsgalni felmerni a kozeledoket, tereptargyakat stb....Akkor miert ne latna az ember a tukorbol hogy mit csinal hiszen tudja mire kell szamitania hiszen felmerte a terepet. Szerintem megint csak a rendszer bukott nem a diak...Logika 1, sem erdemel mert nem eri el.
2013. dec. 7. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6-os.


Ja mire te meg megállsz lehet valaki ott akar elmenni te meg neki vágod a másik kocsinak.

2013. dec. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Aha, Te azt mondod elhaladtal a kiszemelt hely elott, lusta voltal korulnezni, vagy ha korul is neztel, nem erdekel hogy jobbrol balra, vagy balrol jobb elhaladna valaki mogotted esetleg a 3. lehetseges iranybol erkezne vagyis maga a hely felol, mert ugye ha jobbrol balra halad akkor amint a bal oldalon feltunik, akkor mar nincs az auto mogott, es forditva, ha meg a helyrol erkezik akkor vagy jobbrol, vagy balrol elhalad melleted, ugye ez nem lathato es nem kiszmithato...koze sincs hozza, es ha tobb ember jon megy ugyan ez a szituacio hiszen ha a tukrod nezed nehogy azt mond hogy csak azt latod es nem erzekeled a periferiadban a jobbrol, vagy balrol erkezoket( ha ez igy van akkor kerlek add vissza jogositvanyodat). Es ha vezettel mar dobozos autot megrakva akkor talan tudnad hogy abban fordulhatsz hatra nyugodtan, mert semmit nem fogsz latni...ergo minek akkor is csak a tukrok vannak meg az elozetes terepfelmeres. Es kepzeld 2 Ev alatt tolatas kozben Senkit nem utottem el pedig egy ket bevasarlo kozpontban megfordultam a dobozos autommal.
2013. dec. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!