Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A shellnél a legrosszabb a...

A shellnél a legrosszabb a 95ös benzin?! A többi lent.

Figyelt kérdés
A piszok shellnél tankolok 95ös benzint,akkor (seat leon)mindig elkezd világítani a motor hibajelző.Másnál is van ilyen tapasztalat?

2013. dec. 6. 17:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Nincs.
2013. dec. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egy adott kúton, vagy bármelyik Shellen?
2013. dec. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért én ezt nem feltétlenül fognám a benzinre... Biztos nem mással van gond? Olvastasd ki a hibakódot inkább...
2013. dec. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én inkáb azt mondanám h ott van a legjob benzin, főleg a 100 as nitro versenybenzin azzal nagyon jól megy a kocsi és keveset eszik ha nem nyomod de ha nyomod akkor tényleg érezni hogy megy.
2013. dec. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
a dízele legalábbis elég pocsék.
2013. dec. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az se rosszabb, mint a többi kút.
2013. dec. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
két évvel ezelőtt is így jártam,kiolvastattam a hibakódot,szerelték a lambda szondát, semmit nem ért,átvittem másik szerelőhöz,az is a lambda szondával bajlódott,mert az értékek azt mutatták.na,mondom ilyen nincs,senki nem ért ehhez?! hát,persze a lé a tét. a harmadik szerelő megtippelte ezt a csuda-jó sell benzint,mondta kerüljem ,ha jót akarok.megfogadtam a tanácsát és bevált.a múlt héten kényszerből,meg ez volt hozzám a legközelebb tankoltam a szar-shell kútnál.na jelentkezett is a hiba.ha ,elfogyasztom ezt a pocsék benzint majd valami másik kútra megyek,aztán majd írok mik a fejlemények,hogy most valóban a benzin a bibi vagy a motor a ludas az egész mizériában.
2013. dec. 6. 21:27
 8/10 anonim ***** válasza:

nekem a shellnél olyan fél literrel eszik többet a kocsi.

semmi humbuk, tény.

Jól megy, semmi gond, de fél literrel több kell neki

2013. dec. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 nagy gyuri ***** válasza:
nekem is volt gondom a shell-benzinnel nem ment többet is zabált a mol-nál pedig mindez forditva ,nem gondoltam hogy ekkora külümbség lenne benzin közt
2013. dec. 7. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
sőt, ha pl Ausztriában tankolsz, még meglepőbb adatok jönnek elő
2013. dec. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!