Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elégedett vagy a Skoda Fabia-val?

Elégedett vagy a Skoda Fabia-val?

Figyelt kérdés
Sürgősen kell autót vásárolnunk, és van egy autó ami tetszik a családnak. Ez egy Skoda Fabia 1.4 16V. Előzőleg egy Daewoo Lanosunk volt, szóval hasonló tulajdonságokkal rendelkező autót kerestünk, és nagyot, mert nagy a család (3 gyerek). 6 éves, ami nagyon-nagyon fura hogy 200 000 km van benne (6 év alatt hogyan???) a hölgy azt mondta minisztériumi kocsi. És ugye a megtett km után kapott a tulaj pénzt, így megérte előretekerni... Olyan áron van mintha fele ennyi lenne benne, és nagyon szép állapotban van, szóval hajlunk arra hogy elhiggyük. Vélemény?

2013. dec. 6. 18:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
71%

HAHAHAHA HEHEHEHEHE... minisztériumi kocsi.... Egy 1.4.-es Skoda Fabia. Haha :D :D :D :D xDDDDDDDDDDDDDD Meg előretekert km az előretekerés miatt. Hagyjuk már. Ti komolyan beveszitek ezt a szarságot? Úristen basszus... Ne csináljátok.


Ilyen autóból nem csinálnak minisztériumi kocsit. Skoda SuperB szokott lenni ezeknél a tetves politikusoknál. 6 év aalatt simán összejöhet 200 ezer km. Biztos nem véletlenül akart ilyen motorral autót, ha ennyi megy.

2013. dec. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

200e 6 év alatt miért sok? Az 33e évente, kb 120 km-es napi ingázás, kollégám 130-at ingázik naponta melóba...

Egyébként nincsen baj a magas futással ha normálisan karban volt tartva az autó, egyébként a magas éves futás akár jó jel is lehet, mert talán hosszútávokon használták az autót, nem kapott sok hidegindítást, nem volt állandó ki-be szállás, akár jobb állapotban is lehet mint egy 80 ezret futott, javarészt városban, 5-10 km-es távokra használt autó.

2013. dec. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Azért sztem ilyentől nem kéne venni autót, aki ilyen fosul hazudik. Minisztériumi kocsi egy szaros fabia, meg azért a 200 ezer km, mert h előre tekeri... Aki ezeket a szarságokat elhiszi, az meg is érdemli, hogy átverjék és vegyen egy olyan autót, amire később csomót kell költeni.
2013. dec. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Bevallja netek, hogy babrálják a km órát (és még ki tudja mit), azaz, hogy csalók. Most komolyan el kell magyarázni mi erre a normális reakció?!
2013. dec. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Én ezt az autót nem vásárolnám meg. Az okokat már leírták előttem, a zömével egyetértek.
2013. dec. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Én csak a Skoda Rogyionnal vagyok elégedett.
2013. dec. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Egyet értek a többiekkel aki így hazudgál attól én sem vennék autót.

Mellesleg a skoda fábia mióta nagy autó egy kis városi autó mint a swift vagy a corsa3 gyerek mellé valami nagyobbat néznék pl ha skoda akkor az octavia kombi lenne inkább jó nektek az valamivel már nagyobb .

[link]

vagy ha engedi a keretetek a skoda Superb ez már tényleg nagy autó!

[link]

[link]


A linkeket csak a képek miat küldtem!

2013. dec. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Ha bevállalta hogy tekerve lett, akkor mért nem tekerték vissza?
2013. dec. 6. 19:17
 9/19 A kérdező kommentje:
Ekkora azért nem kell, különben sincs rá ennyi. Kb. 8-9 kiló. Az octavia meg már 11 éves, és most fog lejárni a műszakija. A lanos 14 éves volt. Olyan 6 éves körülire gondoltunk, ezért szűkült le eléggé a kör.
2013. dec. 6. 19:20
 10/19 A kérdező kommentje:
Ezeknél se derül ki mennyit futott :(
2013. dec. 6. 19:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!