Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki swift 1.3 5 ajtós 1994...

Suzuki swift 1.3 5 ajtós 1994 es kiadású suzuki első hátsó lökhárítót milyen nehéz leszedni?

Figyelt kérdés

vettem egy komplett első,hátsó lökhárítótt,magam akkarom kicserélni,menyire bonyolult?könyen leszedhető,és felrakható?Csavarok fogják nagyrészt vagy patentok?ha valaki leirná nagyon örülnék neki hogyan egyszerűbb dolgozni rajta,részletes leirást elfogadok.

köszönöm.



2013. dec. 6. 21:13
 1/4 Beviz Elek ***** válasza:

Én leszedtem mindkettöt 4 éve, de hogy öszinte legyek, elfelejtettem.

Nem volt nehéz, tekintve hogy 19 évesen gond nélkül megoldottam


Legyen nálad egy 10-es kulcs, 1-1 lapos és csillagcsavarhúzó és tuti lejön. A hátsó azthiszem problémásabb volt, valamit szenvedtem hogy az alsó és a felsö részt szétszedjem.


Az elsö meg gyerekjáték.

2013. dec. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
értem,hátsó mért volt problémás?Hátsó lámpát kikell szedtem hogy a csavarokhoz hozzá férjek?
2013. dec. 6. 22:01
 3/4 A kérdező kommentje:
mert én ahogy leszedem,rakom is fel az újjat,kell hozzá valami patent vagy a régiből megmenthető?
2013. dec. 6. 22:15
 4/4 Beviz Elek ***** válasza:

Tényleg nem emlékszem. Az elsöt összetörtem, de simán kicseréltem egyedül. Viszont lövésem sincs hogy mi tartotta.


A hátsót pedig nem tudom miért szedtem le. Sosem volt gond az autóval, de valamiért lekaptam.


A hátsó lökös azt hiszem 2 részböl van összerakva. Úgy rémlik hogy azt feszegettem szét és benyúlva tekertem ki 2-3 10-es csavart. De az is lehet, hogy csak béna voltam és rossz sorrendben csináltam a dolgokat.


Viszont ezek tényleg csak emlékfoszlányok, 1. autóm volt, nem szerelgettem sokat (csak olajcsere stb) és rég is volt. A mostani Primerát el tudom mondani a motor szétszedésén kívül részletesen:)

2013. dec. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!