Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek huszon évesen az...

Szerintetek huszon évesen az embernek már lehet M6-os BMW je?

Figyelt kérdés

mondjuk 28-29 évesen, de kb 20 évesnek néz ki a sofőrje.

sportosnak sport embernek gondoljátok aki mondjuk egy ilyen sportautóval jelenik meg vagy egy ilyenet hajt a városba?


2013. dec. 8. 17:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 anonim ***** válasza:
Gazdagnak gondolom, aki ilyet vezet. Sportembernek azt gondolom, aki kocog, vagy biciklizik.
2013. dec. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/73 A kérdező kommentje:

1.

de az is lehet, hogy csak egy panelba lakik nem, csak sportkocsit vett a pénzéből?

2013. dec. 8. 17:20
 3/73 anonim ***** válasza:

Persze, 20 évesen is lehet, de akkor jellemzően nem saját keresetből...

Az, hogy valaki mennyire sportos vagy éppen milyen sportember az nem nagyon függ össze az autóval. Az adott márkával kapcsolatos sztereotípiák hamarabb eszembe jutnak. :)

2013. dec. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/73 anonim ***** válasza:
Arra gondolnék hogy ez vagy strici, vagy díler. Vagy mindkettő, és lelki szemeim előtt megjelenik az autó Fenyő János féle akció utáni látványa...
2013. dec. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/73 A kérdező kommentje:
nem azt mondom h 20 hanem huszon éves, mondjuk 29 de 20 évesnek néz ki koránál fiatalabbnak
2013. dec. 8. 17:26
 6/73 anonim ***** válasza:

Az ilyet kulák ge cinek gondolom és nyálcsorgatva irigykedek a kocsijára, meg úgy az egész életére.


Az sportos aki fut, focizik...


Aki ilyet hajt városba az egy tele pénzzel lévő burzsuj, jó helyre született meg minden.

2013. dec. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/73 anonim ***** válasza:
Ha egy jobb kocsija van, akkor azt mondom hogy sikeres. Ha egy drága -mondjuk BMW 6-os szériától felfele- akkor azt, hogy gazdag, de ezzel együtt mondjuk sikeres is lehet, ha nem apuci vásárolta a segge alá a kocsit. De sokminden elképzelhető, lehet hogy apuka odaadta egy körre, esetleg nyerte rá, vagy örökölte a pénzt. Én örököltem, abból vettem a kocsim, 27 éves vagyok.
2013. dec. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/73 A kérdező kommentje:

4. ezt nem igazán értem mi köze az m6hoz Fenyőnek.


6. talán megdolgozott érte...

29 évesen már 9 éve tud dolgozni az ember.. simán megkereshet 10 milliót is.

dolgozz te is vagy tanulj és lesz pénzed.

2013. dec. 8. 17:39
 9/73 anonim ***** válasza:
71%
Én azért megnézném ki tud megspórolni 10 millát 9 év alatt, úgy hogy lakbért,rezsit,kaját meg egyéb szarokat fizet.. Tehát önállóan.. átlag keresetből.
2013. dec. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/73 anonim ***** válasza:
Inkább az a valószínűbb hogy anyuka pszichomókus apuka meg valamilyen orvos és a fiuk s*gge alá tolták a kocsit.Engem ez egészen addig nem érdekel amíg nem száll el magától a gyerek veszélyeztetve a többi közlekedőt.
2013. dec. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!