Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a gond? 3-es compact...

WheneverYouWant kérdése:

Mi lehet a gond? 3-es compact BMW 316-ti.

Figyelt kérdés
gyenge fékezésnél beremeg a kórmánykerék. ha erősebben rányomok minden oké. utóbbi időben észrevettem hogy egy kicsit húz néha jobbra néha balra. fékeket megnézettem minden oké.(szervízben azt tanácsolták: hagyjam rá majd kijön rajta. Ezt nem szeretném megvárni.)

#fék #BMW #316-ti
2013. dec. 9. 02:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Volt gumicsere? Ha igen, akkor elbarmolták a centírozást. Ha csak felnistől cserélted akkor is az a gyanus. Vidd el egy gumishoz, nézesd meg.
2013. dec. 9. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nálam is ilyesmi volt, csak nálam gyenge fékezésnél semmi, erősebb fékezésnél az egész kormány beremegett. azt hiszem a fékkel volt valami, egyébként meg vidd megbízható szerelőhöz, nézze át.
2013. dec. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hagyd rá? Ez is komoly szerelő lehet..

Én is jártam már így, féktárcsa csere lett a vége.

2013. dec. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
amúgy szerintem 8as van a tárcsában, és annak a rángatását érzed
2013. dec. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
felni és centírozás kizárható mert nyári guminál kezdte el csinálni és most cseréltem le télire... másik felnin van műhelyben rakták fel centírozták is nem gondolom hogy ez lehet a baj. Féket is voltam megnézetni rendben vana tárcsa is. újjabb ötleteket várok:)
2013. dec. 9. 17:16
 6/8 anonim ***** válasza:
hát pedig általába vagy a felni vagy a tárcsa miatt szokta ezt csinálni:/ más ötlet nincs:/
2013. dec. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jó esetben tárcsa vagy felni. Attól, hogy egy olyan "szaki" megnézte, aki szerint "hagyd rá" simán lehet a tárcsa.


Rosszabb eset, hogy a felfüggesztés (pl. padkától vagy kátyútól).

2014. jan. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szilent csere lett. Elmúlt minden:)
2014. márc. 5. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!