Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudtok olyan fényezőt aki...

Tudtok olyan fényezőt aki szépen, és olcsón dolgozik lehetőleg Budapesten, vagy vonzáskörzetében?

Figyelt kérdés
Autómnak a lökhárítóját szeretném lefényeztetni.

2013. dec. 9. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, neked mi az olcsó?

2 sörért? :)

2013. dec. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

hát jó lenne ha így működne :)

De jó lenne ha egy suzuki lökhárítót nem 20ezerért fényeznének le :)

2013. dec. 12. 17:08
 3/6 anonim ***** válasza:

1. fesd le ecsettel - 1500.- (festék+ecset) + a Te időd

2. fújd le magadnak, - kb. 2000.- (spray) + a Te időd

3. kérd meg egy haverod, (talán 2 sör) :)

Ezek bármelyike alkalmatlan lesz autóra, de ha nagyon nem igényled a jót, akkor megteszi.

Ha pedig normális fényezést szeretnél, akkor kb. annyi amit mondtál, olyan 20 rongy körül, lehet, hogy 15, vagy 12 esetleg valahol, de ne akarj feltétlen színben egyezőt, meg egyebek. :)

4. Vegyél magadnak fényezőkamrát és minden egyéb dolgot ami kell (1,5-2.000.000.-) és tanuld meg hogyan kell fényezni, majd ezek után kérj másoktól egy lökhárítóért 20 ezret. Szerintem akkor belátnád, hogy a 20 ezer igen kevés ezért.

2013. dec. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
már akinek kevés a 20.000 :) nyílván ha én kérném mástol az kevésnek tűnne de aki kéri hogy csináljam meg neki meg soknak tűnne.
2013. dec. 12. 19:14
 5/6 anonim ***** válasza:

Jó akkor úgy írom, hogy szerintem nem sok érte 20 ezer, ha rendesen megcsinálják.

De igazából azt akartam mondani, hogy még kevés is... Jó munka pénzbe kerül, és ez így tud csak működni.

Pl. Németországban egy sima téli gumi átszerelésért is ennél jóval többet kell fizetni, és nem azért mert le akarnak húzni, hanem azért mert minden munkának van egy önköltség oldala is. A fényezőnek nem "csak" megélni kell abból a kb. 20 ezerből, hanem fent kell tartania az eszközöket amikkel dolgozik, anyag, rezsi és egyéb költségei is vannak.

Azért próbáltam írni, hogy teremtsd elő a feltételeit és akkor majd belátod, hogy nem sok a 20 ezer... :)

2013. dec. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
teljesen igazat adok neked :)
2013. dec. 12. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!