Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Akinek van pénze egy Mercire,...

Akinek van pénze egy Mercire, az miért nem tudja kifizetni a javíttatását? Vagy milyen munkakörbe kell jelentkeznem, hogy adjanak egy E osztályú Mercedest?

Figyelt kérdés

Amikor suliba megyek, a megállóba várom a buszt, akkor szemben van egy faszi akinek volt egy E osztályú Mercije. De nem az a maffiózó, szóval szerintem munkahelyi kocsi. Összetörte rendesen, napokig láttam, hogy a törött kocsival megy el reggel, meg délután láttam a ház előtt állni. Rendesen össze volt törve a kocsi eleje, szerintem nem tudott megállni az előtte menő után, és telibe csapta.

És azóta egy Renault Thalival jár. De még most is.

Azért Május óta csak megtudták volna javítani nem?

Vagy ha pénzes lenne, csak vesz egy drágább kocsit mint egy Thalia nem?

Milyen munkakörhöz adnak Mercedest? Én is ilyen munkakört szeretnék! Hová menjek tanulni?



2013. dec. 10. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:
52%

felső vezetőknek adnak ilyen kocsikat, pl faterom most kapott egy 3-as BMW grand turizmót.

lehet összetörte és spórol a javításon vagym ég nem dönött a bíróság kinek kell fieztni ő megn em nyúl feleslegesen a tárcájába

2013. dec. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is van ilyen, csak ő sötétbőrű, és pénzügyi tanácsadó, alias uzsorás. A 6 éves Mercije olyan mintha 25 lenne. Szomszéd 525d-jét pár hónapja téglákon láttam, azóta vettem a saját autómra egy kerékőrt.. Amúgy meg helyezkedj el egy jobb pozícióban, egy jobb cégnél, és lám, ott a segged alatt a cégautó.
2013. dec. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Zsolti983 ***** válasza:

Amíg begállóba állsz, és nem megállóban, addig azt mondom tanulj, hogy lehessen olyan állásod, ahol presztízs autót kapsz.

Kettes opció: dolgozz keményen, mert semmi sem lehetetlen!

2013. dec. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 4165 ***** válasza:

Ez egy '93-as vagy egy 2013-as E-klasse?

Csinálj saját céget, akkor. Ritka a céges e.

2013. dec. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!