Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hyundai Accent 1996 autóba...

Hyundai Accent 1996 autóba lehet központi zárat szerelni, bicskakulcsos távirányító rendszerrel, riasztóval?

Figyelt kérdés
Jelenleg a jól ismert első két ajtót kulccsal, a hátsó két ajtót belülről a kis pöcök felhúzásával nyitható rendszer üzemel, amit szeretnék lecserélni a fent említett modernebb és felhasználó barátabb rendszerre. Mielőtt ezreket dobnék ki egy rendszerre, ami esetleg nem is működne, érdekelne a téma.

2013. dec. 11. 20:33
 1/4 anonim válasza:

Szia!

Szerintem biztos hogy lehet, csak a hátsó ajtókhoz gondolom venned kell még központi zár működtető szervókat, hogy legyen mit vezérelni.

Én is nemrég rendeltem hasonló távirányitós riasztót kínából fillérekért (nem vicc) :) csak az sima távirányitós, nem bicskakulcsos(gondolom ez egy nyers kulcs, amit hozzá munkálnak a zárhoz).Ez vezérli a közp. zárat, megszakít gyújtást, szirénázik, stb.Gondolom rutinfeladat hatástalanítani (kivéve ha szokatlan helyre szerelteted ;) ).Valójában csak a távirányítás miatt vettem.Szóval okos ketyerék ezek, mindent vezérelnek, amit kell.

2013. dec. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a vàlaszt!

Valòjàban azért szeretnék egy ilyen rendszert, mert akitöl vàsàroltam az autòt, az illetőnek valòszìnű, hogy a gyùjtàskapcsolòt cserélnie kellett, ezért két kulcs kell a rendszerhez, egy ami nyitja, egy pedig ami indìt. Ezért szeretném a bicskakulcs verziót, hogy orvosolhatò legyen ez a dolog. Olcsòbb, mint egymàsra igazìtani a kettőt. No, meg ugye kapok a csomagban riasztót is, meg ami hiànyzik a kocsiból, hogy csak kulccsal lehet nyitni a csomagtartót. Tehàt akkor megoldható a dolog... :)

2013. dec. 12. 12:40
 3/4 anonim válasza:
Első vagyok.Igen, szerintem megoldható.Egyébként BMW-n is van ilyen, hogy az ajtó, és a gyújtáskulcs más. De ne haragudj, valamit nem értek: Nem egyszerűbb távirányítóval nyitni az összes zárat, beleértve a csomagtartót, és csak a gyújtáskulcsot használni ezen kívül? :)
2013. dec. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az elképzelés ugyan az. A Bicskakulcs az inditò, a tàvirànyìtò a nyitàs funkciòt tölti be.
2013. dec. 13. 05:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!