Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Francia, régi dieselek (clio1...

Francia, régi dieselek (clio1 1.9d) bírják az étolajat?

Figyelt kérdés
Nem bírálatot kérek hogy miért teszem bele,hanem tapasztalatot használótól.

2013. dec. 12. 08:25
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Csak egy kérdés. Ha valaki azt mondja,hogy igen és belerakod majd tönkre vágja az adaglót például akkor kit fogsz hibáztatni?
2013. dec. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak egy válasz :-) senkit.minden dieselembe tettem.mind bírta de mind német volt.Nem tudom a francia hogy bírja mert nem volt még francia autom.Ezt vettem 50 000 forintért.Műszakis,pöc-röf.így nem félteném.
2013. dec. 12. 08:44
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz a technologia , siman birja ..kerdes,hogy a penzugyorok hogyan fogjak birni,ha megerzik a sultkrumpliszagu kipufogogazt.
2013. dec. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A fordba bele tettem 45000 kmert,a mercibe 28 ezret.Egyikkel sem volt baj.Hát igen a hatóságtól tartok.Simán fizetnék rá adót ha lehetne valahogy. Nem tudom a francia autó mennyire kényes üzemanyag terén.Múltkor jó sokáig jött mögöttem egy finánc. Nem bántott szerencsére.Egyes városokban harapni lehet a sültkrumpli szagot :-)
2013. dec. 12. 10:07
 5/9 anonim ***** válasza:

Öregem...

Tedd bele, de percenként húzasd ki amíg bírja a vas! Azt szeretni fogja!

Szóval csőgáz, add neki! :)

2013. dec. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Citroen BX ('86-os) 60% étolaj 40% gázolajjal ment. Használt olajjal is, sőt fáradt vagy szimplán olajcserekor kimaradt olajjal is :))))))
2013. dec. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Öregem: nem tudom gúnyosan írtad e.én nem bántóképpen írok.Minden indításkor melegítem és nem verseny célra használom az autóimat.Soha egyik sem lett hengerfejes nálam.Motorjához egyiknek sem kellet hozzá nyúlni.szépen járt és még -8 fokban is indult tiszta étolajjal.Biztos sokan nem helyeselik ezt az üzemanyagot.Megértem őket is mert vagy van lóvé bőven vagy mennek havonta 200 kilómétert.Én heti 300-400 kmert megyek így nem mindegy mennyiből teszem ezt meg.Az meg hogy kicsit büdös hát ez van.Engem sem zavart még nem használtam és előttem olyan autó ment.Nem fulladtam meg.Cseppet sem zavart!
2013. dec. 12. 18:19
 8/9 anonim ***** válasza:
BX-em nekem is volt, bár benzines. Az egyetlen francia kocsi, amit kifejezetten szerettem :D
2013. dec. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen adagoló van benne. Ha Bosch, akkor valószínűleg igen, LUK-ra nem mernék megesküdni.
2013. dec. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!