Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a különbség a madaras...

Mi a különbség a madaras tesco-s fagyálló és mondjuk egy GM fagyálló között (az árán kívül)?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem mert ismerőstől kaptam egy kanna madaras tescos fagyállót és most le akarom cserélni az autóban (21 éves Corsa A).

Csak az a kérdésem, hogy ezt beleöntsem-e vagy inkább vegyek GM-es vagy egyéb fagyállót?

A válaszokat köszönöm!



2013. dec. 12. 13:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy lehet egyáltalán nem olyan minőségű meg hallottam olyat is, hogy kikezdi az alut.
2013. dec. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

annyiban különbözik, mint a tescos keksz aminek a gyártója a győri keksz...


csak át van címkézve tescosra

2013. dec. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1: persze hogy kikezdi az alut ha nem olyat vett amit aluminium hűtőhöz javasolnak
2013. dec. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Alapvetően semmi különbség nincs. Más a címke, és más az ár.
2013. dec. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha alu blokkoshoz van ajánlva, akkor tökéletes lesz bele, 3 évente illik cserélni amúgy is. Egy új kocsiba én mondjuk a gyárit tenném, de nekem is öreg autóm van, uh max a favorit márkáig megyek el, drágábbat nem veszek bele.
2013. dec. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Még létezik olyan fagyálló, ami kikezdi az alut? 8-o És azt kinek árulják? Kb. 25 éve minden autóban alu hűtő van gyárilag. A hengerfej meg már a szocializmusban is aluból volt...


A kérdésre válaszolva: különbség lehet a higítás is. Attól, hogy valamira rá van írva, hogy "koncentrátum, -72 fok" attól még simán meglehet, hogy a gyártó megpancsolta. Én 2006-ban beszoptam ilyennel, be is fagyott miatta a motorom, szóval a gyanúsan olcsó fagyállókat inkább méressétek meg a kutassal, nem-e tréfli

2013. dec. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nézd meg feltétlenül, milyen hűtőd va! Tescosat semmi esetre ne vegyél.
2013. dec. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!