Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A4 1.9 TDI, vagy Volkswag...

Audi A4 1.9 TDI, vagy Volkswagen Passat B5 1.9 TDI?

Figyelt kérdés

Hallottam, hogy a B5 -ös Passat legendásan jól sikerült, egyebek. Ettől függetlenül az A4 -es jobb, ha nézzük, hogy Audi? :)


S mi a véleményetek az 500 ezres ajánlatokról, amelyeket a használtautón lehet nézni?

Köszönöm szíves válaszotokat! :)


2013. dec. 13. 10:25
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

És mi a véleményetek az 1.9 TDI -s első generációs Skoda octavia -ról?


Elfelejtettem az előbb említeni, hogy olyan 96-99 -es autókról lenne szó :)

2013. dec. 13. 10:30
 2/13 anonim ***** válasza:

Szerintem mindkettő jó választás.

Nekem VW-m van. Igaz nem Passat, hanem Bora, de teljesen megvagyok elégedve vele.

Viszont az említett 2 autóból Én 500 ezer Ft-ért egyiket sem venném meg.

Azo elégé le lehetnek már lakva, még ha ez nem is derül ki a leírásból/képekből.

Én is nézegettem anno ezeket a Passatokat és szerintem bőven fél millió felett vannak azok, amik már elfogadható állapotban vannak.

Az Audik meg aztán pláne...

2013. dec. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Értem :) Tehát akkor Passat -ból olcsóbban jönnék ki? :)


És a Skoda Octavia?


Itt találtam egy Passatot. Nos, biztosan nem 170 ezer van benne :D De azért megmutatnám:


[link]


Mi a véleményed erről?

2013. dec. 13. 11:40
 4/13 anonim ***** válasza:

Az Audin érződik hogy Audi.

De jegyezd meg, hogy ilyen autót nem lehet 500.000-ért venni, Passatot sem.

2013. dec. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 T5- ***** válasza:

De lehet... 5-6 kiló környékén, ha nem vagy évjárat, meg km b#zi, és nem tart vissza egy kis horpadás, karc, akkor elég jó szerkezeti állapotban lévőt tudsz venni. Szépet meg 7 kilóért.

Amúgy jó technika mind a kettő, azonos alapokkal, hasonló műszaki tartalommal, de az Audi jobban tudja azt a bizonyos minőségérzetet.

2013. dec. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ennyiből nagyon leharcolt példányokat találsz, pl amit linkeltél.

Én 500k-ból Opel astra caravan-t, Ford mondeot, toyota corollát, meg swiftet néznék.

2013. dec. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! :)


Kizárólag 1.9 TDI motorral szerelt autók érdekelnek :)


Éngem speciel nem tartanak vissza a kisebb külső esztétikai hibák, megvannak a lehetőségeink ennek kijavítására! :)

2013. dec. 14. 19:19
 8/13 T5- ***** válasza:
F Astra kombi egy 3 kilós autó, a Szuszka meg plafon 200. Nem vagytok tisztában a piaci árakkal, más kérdés, hogy mennyiért vannak hirdetve az autók, és más az, hogy a valóéletben milyen árakban mozognak... Lehet irreális magas áron árulni, megveszel egy full-full patikát, 2-3-4 kilóval drágábban, az attól még ugyanúgy egy 20 éves lefutott autó lesz, ha el akarod adni nem lesz még egy olyan aki annyit ad érte, ezeket a kaliberű autókat az ára adja el, a piac pedig könyörtelenül beáraz... Más kérdés az, hogy egy fiatalabb autónál, már erősebben árképző a felszereltség az állapot. De aki annyira nem hiszi az, menjen el nézzen meg egy 5 kilós Audit meg egy 7 kilóst. Nem jobb annyival a drágább mint amennyivel drágább...
2013. dec. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én mielött vàlasztottam kipróbàltam mindegyiket. A passat nagyobb mint az a4. Minőségérzetre nem tudok különbséget mondani. Én egy passatot vàlasztottam. Megvagyok vele elégedve 60ezret mentem vele idáig még csak olajcsere miatt volt szervizben!! 2000 évjàrat 422 ezer kilométer van most ben.
2014. máj. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
:) Köszönöm szépen szíves válaszokat! Időközben arra jutottam, hogy a dízeles autó túl drága nekem. A kis benzinesek pedig országúton úgyszintén keveset esznek (óvatos pedállal). Így most a két kiszemeltem a Skoda Octavia 2000 feletti évjárattal 1.6 -os motorral (vagy 1.4), valamint egy G Astra 1.4 -es motorral! :)
2014. máj. 26. 23:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!