Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Igaz, hogy minél több az...

Igaz, hogy minél több az elektronikai cucc egy kocsiban, annál nagyobb az esélye, hogy tönkre menjen, és fizetni lehet?

Figyelt kérdés

Tök jó dolognak tartom az elektromos ülést, tükröket, tükörfűtést, tolatóradart, holttér figyelőt, abst, kulcs nélküli indítást, kulcs nélküli nyitást, elektromos csomagtartót kulccsal zárással felhúzódó ablakokat.

Kényelmessé teszik az autót.

De azt mondták erre, hogy valóban jók ezek, de ne felejtsem el, hogy minél több ilyet tesznek bele a kocsiba, annál nagyobb az esélye, hogy valami elromlik, és vihetem szervízbe, ha akarom még használni.

Igaz ez?



2013. dec. 13. 21:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
45%

Minden elromolhat. És minél több dolog van ami elromolhat annál több el is fog.

A marsjárókon is mindig elromlik valami, pedig azokat úgy tervezik hogy kibírja :)

2013. dec. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 intrepid ***** válasza:
45%
Murphi törvénye: ami elromolhat, az el is romlik. Csak az nem romolhat el, ami nincs a kocsiban.
2013. dec. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Napkiraly ***** válasza:
94%
így van. Az extrát ha kifizeted meg is kell tudni javíttatni. Nekem ezért van fapad kocsim, nem szeretném hogy az elektromos ablakemelővel kelljen foglalkozni
2013. dec. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nyilvánvalóan.
2013. dec. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Szálab ***** válasza:
Persze hogy igaz, de ha belegondolsz akkor egy elromlott tükörfűtéssel ott vagy mintha nem lenne benne... A legtöbb elektronikai extra ami elromlik (jó, egy ablak kicsit más), max nem lesz használva. Ennyi!
2013. dec. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Napkiraly ***** válasza:
elektronikus lengéscsillapítót sem? blokkolásgátlót? elektronikus vezérlésű váltót? elektromos csomagtérzárat? Csak néhány példa. Mindet meg fogod javíttatni. Én nem, direkt fapadot vettem,nincsenek ilyenjeim
2013. dec. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Szálab ***** válasza:
Kedves Napkirály! A csomagtérzár? lengéscsillapító? ok, nem vagyok autóvillamosságis, de azért csomagtérzárat még nem láttam csak elektronikusan vezérelve.... Lengéscsillapító meg nálam tipik Merci, bár lehet tévedek, de az ilyen kérdésnél ez nem hiszem, hogy releváns! Szóval valahol lehet igazad, de ha "fapad" a gép, akkor ne szólj hozzá! (Itt nem kell sokmilliós autókra gondolni.)
2013. dec. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Így van. Ha minél több dolog van benne, ami el tud romolni, akkor nyilvánvalóan több hibája lesz, mint egy tök alap autónak. Valamit valamiért.
2013. dec. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Napkiraly ***** válasza:
új ford pl csak elektromos csomagtérzáras (attól hogy szándékosan fapadot veszek, talán vezethetek mást is)
2013. dec. 14. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Beviz Elek ***** válasza:

Szerintem logikus.

A vasgolyó romlik el legnehezebben, majd fokozatosan ahogy nö a bonyolultság, nö a hiba kockázata.

2013. dec. 14. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!