Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aprilia Leonardo. Mi lehet a baj?

Aprilia Leonardo. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Adott egy Aprilia Leonardo 250es, Majesty blokkos.

Reggel munkába menet egyszercsak megadta magát, menetközben 90nél olyan volt mintha motorfékbe lenne,elkezdett fulladni,utána még 80al lehetett menni vele, visszaengedtem a gázt, alapjáratban leállt,és azóta nem indul el.

Itthon szétszedtem, forgatja az önindító a tengelyt,de ugyanolyan hangja van gyertya nélkül is,mint gyertyával, és olyan mintha teljesen elszállt volna az ereje.

Tudja valaki mi lehet a gond? Ha nem érthető valami,akkor elmagyarázom úgy is,hogy érthető legyen,ennyi jutott hirtelen eszembe.



2013. dec. 14. 09:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Hy!

Csattanást nem hallottál mikor leálltál vele?

Mivel hogy elment az ereje ,így gyanítom hogy kitört az egyik gyűrű ha így van akkor lehet hogy szét kell kapni az egészet és kitisztítani a forgattyúsházat hogy ne csináljon nagyobb galibát.

Deee,van egy alapszabály ...első amit megnézel az mindig is a gyertya,mindig vigyél egyet magaddal ami tudod hogy működik és tekerd be mert azok is csinálnak olyat hogy egyik pillanatról a másikra elfingják magukat.

benzin van benne?

Szerintem elsőre a gyűrű adta meg magát,de azért nem árt ha leellenőrzöd a többit ...(karbit is lehet pucolni kellene)

2013. dec. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!