Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW E46 316i kormos kipufogó?

BMW E46 316i kormos kipufogó?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem rég néztem meg a kipufogót és nagyobb gázfröccsre fekete lé jön ki belőle. Gondolom korom lehet. Lehet,hogy az egyik gyertya nem jó vagy több üzemanyagot kap a motor és nem tudná elégetni?


Illetve hideg motornál(indítás után) sípol a motor...elvileg ez azt szolgálja,hogy védi a motort vagy valami ilyesmit olvastam. Ez kb 10 másodpercig tart.


Előre is köszönöm a válaszokat!



#benzin #BMW #lácos
2013. dec. 15. 19:50
 1/2 anonim ***** válasza:
A fekete lé az kormos víz lesz szerintem, amit a lecsapódott pára okoz. A sípolás meg lehet akár a lapos szíj elcsúszása is.
2013. dec. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Benyovszky Oszkár ***** válasza:

a sípolás valószínűleg az ékszíj, amit érdemes ilyenkor már cseréltetni. ezt mindenképp autószerelővel csináltasd, ha nem értesz hozzá, mert ha nem megfelelően rakod rá az újat, akkor a motorban drága károk keletkezhetnek(szelep, dugattyú)

A fekete folyadék sok minden lehet, ha túl sok üzemanyagot kapna akkor a jelenség állandó lenne és fekete füst jellegű, nem pedig csak kezdeti és víz.

Meglehet hogy a kipufogóban már sok a korom és azt köhögi ki. Nem motor hibának tűnik.

2013. dec. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!