Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A 2014-es parkolási matrica...

A 2014-es parkolási matrica mikortól érvényes?

Figyelt kérdés

Pénteken elmentem a 13. kerületi parkolási céghez, csináltattam lakossági engedélyt az ingyenes parkoláshoz. Olyan matricát kaptam ami a 2014-es évre szól.

Ezzel holnap már hagyhatom az autót fizetős részen vagy majd csak januártól? Láttam már autót ilyen matricával parkolni fizetős időben, de azért biztos ami biztos alapon megkérdezném tőletek is.


2013. dec. 15. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
A 2014-es matrica 2014-től érvényes. Otthagyhatod a kocsit fizetős utcában, és bízhatsz abban, hogy a parkolóellenőr nem veszi észre az évszámot. De ez így lutri...
2013. dec. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De az, hogy én rendelkezem 2014-es matricával az nem bizonyítja egyértelműen hogy jogosult vagyok addig is ott parkolni? Ha márciusban veszek autót, valószínűleg még 2013-mas matricát kapok. Aki novemberben vesz az dögöljön meg és fizesse a díjat januárig? :D


Egyébként teljesen mindegy, van lehetőségem ingyenes parkolásra is a környéken, szóval egyelőre maradok ott, aztán holnap reggel amíg a kutyát sétáltatom megkérdezek egy "illetékest" hogy meg fog-e büntetni ha 2014-es matricával merészelek parkolni 2013 decemberében :)

2013. dec. 15. 23:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezted meg a parkolócégnél mikor kiváltottad? :)
2013. dec. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Őszintén? Elfelejtettem, örültem a fejemnek hogy 20 perc alatt elintéztem és a kezemben volt a matrica :D
2013. dec. 16. 00:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!