Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A 30-40 éves nők akik bmw,...

A 30-40 éves nők akik bmw, audi, Mercedes, Volvo kocsiból szál ki, az ttényleg a férje pénzéből van?

Figyelt kérdés

Kint dumáltunk a haverommal az egyik bolt előtt, és jött egy x5os bmwvel egy 30-40 közötti nő drága táska ruha, az a drága megjelenésű nő.

És azt mondta a haverom, hogy na az ilyen is a pasija pénzéből kapott ioyen kocsit! Vagy a férje kocsija, aki biztos ügyvéd, vagy maffiózó.

Azt mondta az ilyen luxus kocsis nők mindig a pasijuk pénzéből élnek.

Igaz ez?

Ha látok egy 30-40 közötti nőt drága kocsiból kiszallni, az tuti a pasija pénzes?



2013. dec. 16. 20:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
58%

Az eszedbe se jut, hogy ő dolgozott meg érte, mi?


Ennyi erővel ha egy 30-40 közötti csávó szállna ki ugyanabból a kocsiból, rá mit mondanál? Hogy őt meg az asszony tartja el?

2013. dec. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
44%

99%-ban igen. Nézd meg fizetéseket lebontva férfi/nő között. A nők nagy része fillérekért melózik. Férfi szakmák sokkal pénzesebbek.

Persze van kivétel, de elenyésző.

2013. dec. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
56%
Az, biztos, hogyha utána járnál, hogy a nő/csávó mennyit adózik, és, hogy mennyit kéne nem ugyan azok a számok jönnek ki.
2013. dec. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
75%
Mi sem egyszerűbb: legközelebb megkérdezitek tőle, hogy miből van az autó.
2013. dec. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
23%
tele vannak pénzzel, ki kell az ilyet rabolni, ha a közeledbe kerül.
2013. dec. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
96%

Gondolom fiatalok vagytok még, és a pénz ezen anyagiak részét még nem tudjátok átlátni.

Egy ilyen szegmensű autót amit fent írtál, a pénzesek is lízingelhetnek, vagy céges autóként járnak vele. Ha ez túl egyértelmű és egyszerű magyarázat, akkor ott van a vállalkozása amiből jön neki annyi pénz hogy mondjuk Lexus-t tartson fent, tény hogy az ügyvédek, főorvosok használnak nagy volumenü autókat, és általában ha az asszonynak jó kocsija van, akkor a hapinak is természetes

Le egyszerűsítve, nem átlag melósnak kell állni

2013. dec. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
23%

én is egy X6-os BMW-vel járok, 34 ezer km-el vettem Németországban 1 éve tartós bérleti szerződéssel.

befizettem a vételár 35%-át, és havonta 850 eurót fizetek, és ebbe már benne van a Casco is.

Az a jó benne, hogy ugyanannyira jön ki a vételár, mintha itt vettem volna M.o-on kp-ba.

2013. dec. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
93%

Köszönjük Tomika2001 a hasznos választ.


Nem kell erőlködnöd, hogy nem te vagy az, másnak nincs 16%-a.

2013. dec. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
69%

Jajj bocsánat elnéztem. Nekem valahogy előbb nem írt ki nevet O.O


Bocsi megint.

2013. dec. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
90%

Van olyan is, akinek a pasija veszi, de az új és drága autók többsége cégautó.

Van női munkában is nagyon pénzes, pl. a nagyvállatok személyzeti vezetői tipikusan nők, és hatalmas pénzeket szakítanak. Személyesen ismerek olyat, aki egy multinál hr főnök, és havi 800.000 Ft. Plusz kapta a nullkilóméteres kocsit korlátlan benzinkártyával (a kocsi típusát persze ő választhatta meg), meg a mobilt korlátlan beszélgetésidővel, meg még millió kaffeteria: egészségpénztárt, önkéntes magánnyugdíj, SZÉP kártya meg a franc tudja még minden... úgy tele van lével a tyúk, hogy szó szerint értsd, hogy nem tudja mire elkölteni. Mire is költené el...? Ingyen utazik, ingyen telefonál, ingyen kajál és szórakozik a SZÉPpel... az otthoni rezsije pazarlóan is belefér 100e-be, maradt még havi 700e... egy ideig bármit megvett, amit szeme s szája megkívánt, de most már nincs olyan dolog, amit megvehetne, mert már mindene megvan.

2013. dec. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!