Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ereszti az olajat a kocsim...

Ereszti az olajat a kocsim szervóműje, mennyibe kerülhet nagyjából ennek a javítása?

Figyelt kérdés
BMW 316i, 1996-os évjárat
2013. dec. 17. 08:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Ilyen pár ezer ft... Nekem is volt még ilyen Mercedes-szel. Csak már nem emlékszem pontosan rá. De nem volt nagy cucc.
2013. dec. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nekem műszaki vizsgán nettó 100.000-et mondtak...aztán egy másik helyen is ennyire saccolták
2013. dec. 17. 19:27
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor ott biztos h sokkal durvább gond van. Vagy csak leakarnak húzni.
2013. dec. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
műszakin azt mondták, hogy ereszti az olajat (ez látszik is aknából), és hogy el kell küldjék mittudomén hova, mert csak ott foglalkoznak szervójavítással, minden márkával...
2013. dec. 18. 06:36
 5/10 anonim ***** válasza:

Jah h elakarnak küldeni.. Értem. Leakarnak húzni. Látják h BMW, látják h régi, látják h valami kis fiatal vagy, máris 100 ezer forint.


Tőlem is pont ennyit akartak behúzni egy köcsög kőbányai szervizben. Viszont az én kocsimnak nem volt semmi baja.


A tiednek nyilván van, ha látod, hogy ereszti. Azt javaslom vidd el valami normális szervizbe. Rohadtul nem kerül ez olyan sokba.


[link]


[link]


Valami ilyesmi helyen próbálkozz. 100 tényleg baromi sok, lehetetlennek tartom, hogy ennyibe kerüljön.

2013. dec. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A kwikfitnél voltam futóműállításon, az első futóműre azt mondták kuka, kaptam egy 162 ezer forintos árajánlatot, és a szervóra ránézésből ott is 100-at mondtak...eltúlzottnak érzem ezeket az árakat
2013. dec. 18. 10:18
 7/10 A kérdező kommentje:
a futómű nézése is érdekes volt...bármelyik alkatrészre ránézett írta cserére...lengőkar,szilentek,kutyacsont,gömbfejek...hátul megpörgette a kereket...kerékcsapágy...
2013. dec. 18. 10:23
 8/10 A kérdező kommentje:
hozzáteszem semmi kopogást nem hallok, nem egy lepusztult BMW-t vettem, azért is vettem zokon ezeket a dolgokat
2013. dec. 18. 10:24
 9/10 anonim ***** válasza:

Hűha. Akkor először is vidd el az autót egy teljes körű átnézésre, ez 5 ezer forintból megvan átlagosan, ilyenkor mindent megnéznek.


Mikor vetted? Na meg kereskedésből van? Lehet h tényleg ennyire kivan szegény, de a szervo cucc nekem akkor is rohadt drágának tűnik..

2013. dec. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
magánszemélytől vettem (aki magának hozta be németországból még 2011-ben) 2013 június végén
2013. dec. 19. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!