Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy honda civic-ben elfér egy...

Egy honda civic-ben elfér egy v4, v6 vagy v8 as motor?

Figyelt kérdés

2013. dec. 17. 15:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem bele lehetne tákolni V6-os vagy VR6-ot. A V8-at is, csak ott már fúrni-faragni kellene rendesen.
2013. dec. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
úgy képzelem el hogy beleraknék/rakatnék vagy egy v8 as 32 szelepeset vagy egy v6 os 24 szelepeset turbóval mind2-t
2013. dec. 17. 15:57
 3/13 anonim ***** válasza:
És papírozni hol fogod? A híres budapesti piacon?
2013. dec. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
milyen kell rá?vagy miért ne lenne meg
2013. dec. 17. 16:17
 5/13 A kérdező kommentje:
vagy a cr-x be befér?
2013. dec. 17. 16:26
 6/13 anonim ***** válasza:

Keress rá a Honda Civette-re.

Amúgy látszik, hogy nem értesz hozzá, úgyhogy nem erőltesd.

2013. dec. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Gondold át még egyszer... Egyrészt nem kis meló egy ilyet, ha csak nincs profi autószerelő ismerős nekiállni sem érdemes, nem annyiból áll az egész, hogy motor ki aztán hopsz a másikat a helyére. Aztán ott van még az: Mire használnád? Gatyád rámenne arra, hogy tankold, nem beszélve arról, hogy motort is kell valahonnan venni, valószínűleg a váltó is cserés, nem beszélve az apróbb alkatrészekről s akkor még ott vannak a papírok.

Ha annyira V8-ast akarsz jobban jársz ha veszel valami használt kocsit, kapni V8-ast bőven itthon is, csak a gatyád rá fogod költeni.

2013. dec. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Gondolom, nem vagy szakmabeli, az ötlet nem erre vall. A V4-est eleve elfelejthetjük, mert néhány kivételtől eltekintve nem is gyártanak ilyet,és az esztétikai élményen kívül nincs is értelme. V 6-os-t kb. 200 Le fölötti, V 8-ast pedig inkább 250-300 Le fölötti teljesítmény igény esetén építenek a gyártók a járműbe.

A V6-os és motor még elvben elhelyezhető a Civicben, de egy sor olyan feladat elé állít, amit csak rengeteg költség, és alapos szaktudás megléte esetén oldható meg.Ha úgy látod, mindez rendelkezésre áll, szóljál és folytathatjuk az eszmefuttatást. A V8-as helyigénye már olyan nagy, hogy gyakorlatilag új kasztnit kellene építeni. Ne fejtsd, hogy a nagyobb motorok váltója is értelemszerűen nagyobb kiterjedésű, további probléma az erőátvitel a váltótól a kerekekig. A Civic fronthajtású, ezt eleve hátra kell helyezni, ezért itt is komplett átépítés szükséges.És még egy sor ilyen feladatot kell megoldani.

Ha úgy érzed, hát szerencse fel, bár én inkább másra költeném a pénzemet.

2013. dec. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Van egy nagyon jó autószerelő barátom aki anyagáron és a munkadíj töredékén elvállalná csak nekem kell információ hogy az alkatrészekhez mennyi pénz kéne. a hátsókerék meghajtást azt még tudom is meg az lassan meg lesz csinálva csak a mostani motor már gyenge és ezért gondolkoztam a turbó v-ben de akkor v6 lesz a kasztni már így is új(üvegszálas az egész csak a motorháztető karbon
2013. dec. 18. 14:15
 10/13 A kérdező kommentje:
meg kérdéslenne a cr-x is mert barátom is v motort akar bele tenni
2013. dec. 18. 14:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!