Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen rezgéscsillapító...

Milyen rezgéscsillapító anyagot ajánlatátok csomagtartó szigetelésére?

Figyelt kérdés
Láttam a neten a Dynamat cuccokat, de eléggé csillagászati áron mozognak. Nincs valami olcsóbb, házi megoldása a dolognak? Eléggé rezonál a csomagtartóm a mélynyomó miatt és ezt szeretném kiküszöbölni.
2013. dec. 17. 21:18
 1/2 anonim válasza:

Nem a rendszámtábla kereted rezeg?


Nekem a rendszámtábla keretem rezgett, de simán az alapjárattól is (dízel Megane). Leszedtem, és kétoldali ragasztós, habosított ragasztószalaggal ragasztottam be alatta, ahol a kasztnihoz hozzáért. Visszacsavaroztam, azonnal tompa puffanással lehetett zárni a csomagtartót a zörgő csattanás helyett. Azóta is csend van. 2000 Ft egy tekercs komolyabb festékboltban.

2013. dec. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem, sajnos.

Az is rezgett, de azt már megoldottam. Konkrétan a csomagtartóban lévő motor, és az ottani rudazat, szerkezet rezonál. Ezért kellene belülről telibe szigetelni valamivel.

2013. dec. 17. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!