Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért Párásodik a Daewoo...

Miért Párásodik a Daewoo tico-mon az összes ablak? (többi lent)

Figyelt kérdés
van eggy ticom a hideg beáltával nagyon párásodik az összes ablak első szélvédőt még tudom ventillátrral lefujatni de a többit nem alig látok mi lehet az oka?

2013. dec. 18. 12:50
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
eltomodott pollenszuro szokott ilyet csinalni.
2013. dec. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Daewoo Ticoban nincs pollenszűrő ugyanis nem klímás. Szerintem a belső levegő keringetést kapcsold at a masik állásba, hogy a külső levegőt tolja be az utastérbe és nem lesz semmi ablakpára.
2013. dec. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Dávid0094 válasza:
rosszul van tömítve az ablakoknál,vagy valahol beszökik a levegő
2013. dec. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is a második válaszolóval értek egybe.Külső levegőre kell át kapcsolni/állítani a levegő befúvó rendszert!

És utána nem fog párásodni mert mindig a friss levegőt fújja majd be persze ezt is ugyan úgy felmelegíti.

2013. dec. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Dávid0094 válasza:
lehet,de a daewooknál típushiba a párásodó ablak,és általában a rosszul tömített ajtók ablakok miatt van!(tapasztalatból mondom)
2013. dec. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Második válaszoló! A pollenszűrő és a klíma hol függ egymástól? Előző autómban ('97 Polo) nem volt klíma viszont volt pollenszűrű.
2013. dec. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6-os válaszoló! Értem én azt, de a Ticoban nincs pollenszűrő sem hidd el tapasztalatból mondom...
2013. dec. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!