Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlotok egy...

Milyen autót ajánlotok egy friss jogsisnak?

Figyelt kérdés
kocsit szeretnék venni csak nem tudom, hogy milyet.iránymutató:ne legyen olyan nagyon nagy(de azért legyen 5ajtós), ha használt akkor max 10éves és kb 2500€ a felsőhatár(akár külföldre is elmennék érte)
2013. dec. 18. 17:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehetőleg hasonló ahhoz,amin tanultál.Vagy legalábbis a rendszere legyen hasonló(sebességváltás)..:)
2013. dec. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
én valami konkrét modellre gondoltam :) de ez a logika amúgy nem rossz egy opel astra g-n tanultam
2013. dec. 18. 17:40
 3/9 anonim ***** válasza:
Skoda Fabia,G Astra, Seat Ibiza. Ezek jutnak eszembe
2013. dec. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ezt elfelejtettem, g astranál valamivel legyen kisebb
2013. dec. 18. 18:15
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor marad Fabia Ibiza
2013. dec. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ibiza
2013. dec. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Spongya Bob Kocka ***** válasza:
Én Toyota Yarison tanultam vezetni majd meg kaptam a legendás Nyunyuki Stiftet. Eszméletlen nehéz volt a kis bogárkáról a benzinzabáló szörnyetegre átállni :D Viszont jó, hogy mind2-vel kis nyavalyás helyeken is áttudok gurulni, tehát ez számomra előny. Többször volt már, hogy 2 kamion az út két szélén leállt, középen nem sok helyet hagyva, simán átgurultam közöttük, de a mögöttem lévő Opelesnek már várnia kellett mire azok elálltak. Mindezt azért írom mert jó az amit írtak, hogy hasonlót vegyél mint amilyenen tanultál vezetni, de azért vmiben legyen más, hogy tanulj. Esetemben ugye ez a Diesel/benzin váltás. :)
2013. dec. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kb 720 ezer ft van ha jól számoltam.

Én még mindig azt mondom ha nincsenek előítéleteid egy suzukik iránt,akkor egy régi típusú swift vegyél! Legalábbis én ilyet vennék ha kevés pénzből kis autót akarnék!2003 évjáratban már nagyon jó állapotúakat lehet kapni 500.000 ft környékén!

Ha városba kell akkor az 1.0 is elég

[link]

[link]


Ha országútra akkor az 1.3 16V (szelepes) 84 LE-seket ajánlanám ezekben már bőven van elég paci !

[link]

[link]

[link]


Az alkatrészek nem drágák hozzájuk,a nyúzást is bírják nem nagy luxus de első kocsinak tökéletes legalábbis én meg voltam elégedve vele!

2013. dec. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja a maradék 150-200.000 ft ból meg megtankolhatod párszor.vagy félre rakod a lóvét ha később javítani kéne rajta valamit!
2013. dec. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!