Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy '80-as Corollám...

Van egy '80-as Corollám aminek hátsó lámpáit szeretném "tuningolni". Sima kristálylámpára gondoltam (nem ledeset), de nem találok sehol. Lehet ilyen búrát legyártatni? Van rá lehetőség vagy nincs?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ritka autó. Lehetőleg a kérdésre válaszoljatok pls, és ne az autó lehurrogjátok le szeretnék, továbbá olyanokat hogy roncs, cseréld le, vegyél helyette másikat és hasonlókat... Én ezt az autót szeretem!

2013. dec. 19. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Legyártani nagyon költséges.

Neten lehet szerezni ilyesmiket.

Vagy sokszor ugyanaz az alkatrész kódja 2 olyan autónak aminek köze sincs egymáshoz. Pl lehet hogy egy mazda lámpa ugyanaz mint a te corolládé és ahoz létezik ilyen tuningolt változat.

De ha abszolult nincs ilyen akkor úgy oldják meg hogy kicserélik az egész lámpatestet és némi fúrás faragás heggesztés után új lámpákat kap az autó.

Bár szerintem kár ennyit kinlódni vele mert az első ami összetörik egy autón az a lámpa meg az üveg. De ez csak az én véleményem.

2013. dec. 20. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Aha. Hát tudod én nem összetörni szeretném az autót :). De valóban bármi történhet. Hát ezzel a hasonló lámpákkal az a gond hogy ügye a Toyotáknak elég egyedi a lámpái,(de főleg a hátsói) ahogy az egész autó. Akkor ezt inkább hagyom. És azt csinálhatom hogy kitakarítom a lámpákat szépen, veszek ledsort és beteszem a búrába és rákötöm a lámpákra. Pl: a fékekre szánt ledsort a fékre kötném stb... Ezt büntetik vagy valami?
2013. dec. 20. 17:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Minek elcsúfítani? Bár a Te autód... jó pénzért mindent lehet, bár a led-es lámpáért, ha az nem gyári, vagy bevizsgált termék forgalmin bukta...
2013. dec. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!