Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Hondák tényleg nem szeretnek...

A Hondák tényleg nem szeretnek indulni, vagy csak azért találták ki a TDI-sek a bikakábeles dumát, hogy tudjanak szivatózni?

Figyelt kérdés
Semmi logikus magyarázat nincs rá.

2013. dec. 20. 00:04
 1/7 anonim ***** válasza:
67%

Bár volt múltkorában hasonló kérdés, de itt lehet a válasz

http://www.youtube.com/watch?v=g_d3mg35NoA

2013. dec. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
He? Hét éves a Hondám, eredeti akksival. Kamionos vagyok, 5 - 6 hetet áll a telephelyen amíg oda vagyok, de állt már 8 hetet is. Mikor megjövök nyomom a gombot, motor jár, balra el.
2013. dec. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Csak szívózás, mellesleg undorító amit ezek a TDI-sek művelnek, ahelyett h építenék az autós társadalmat ők inkább rombolják és egymás ellen uszítják a 2 oldalt. Persze kinek nem inge ne vegye magára. Szerencsére ahol én lakom itt a környéken nincs e fajta szívózás.
2013. dec. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Errefele pont forditva mukodik - igaz nem honda,de masik japan markas kollegaim elvezi,hogy beszologat ilyeneket,hogy szaros olajkalyha,meg gazolajjal futunk,benzinnel autozunk - napi szinten. Szoval talan kicsit egyoldaluan itelkezel
2013. dec. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem 20 éves 5. generációs Accord-om van,de bármikor pöccre indul...
2013. dec. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
44%
Ezeket a b.u.z.i tdi-ket kitárgyalták már ezen az oldalon ezer+1-szer. Régen jók voltak, de már akkor is kib.aszott környezetszennyezők az akkori többi olajkályhához képest, ráadásul több mint 10 éve nem gyártanak vele autót, ezért mostanra elmondhatjuk, hogy még abban is benne van 300 000 km, amit úgy hirdetnek, hogy "nagypapa vette, ment vele 200 km-t". A mostaniakat kihajtják amíg valamelyik, az autó áránál drágább alkatrész meg nem hal bennük, de ne hidd, kérdező, hogy azért, mert ilyen k.u.r.v.a.jó. Azért, mert a tdi motoros dízeltragacsok mostanra a csóró ember kocsijává degradálódtak.
2013. dec. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
22%
És a csóró nem tud magának új, meg jobb kocsit venni, marad a tdi-nél.
2013. dec. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!