Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek maximum...

Milyen autót vegyek maximum 700 ezerért?

Figyelt kérdés
Döntésképtelen vagyok. Városon belül használnám többnyire ,csomagtartó nem kell hogy nagy legyen viszont legyen legalább 4 ajtós. Nem szeretném ha 8-9 liternél többet enne városon belül,viszont valamennyire fontos hogy esztétikus autó legyen. Az is fontos szempont lenne hogy az alkatrész olcsó legyen hozzá(suzuki kizárva) ha elromlik, na és persze viszonylag megbízható autó legyen. Kb 3 évre terveznék vele. Előre is köszönöm az értelmes válaszokat. 26/F

2013. dec. 20. 14:20
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Nekem hirtelen a VW Vento ugrott be, igaz nagy a csomagtartója, de városba szerintem nagyon jó, monduk az 1.8
2013. dec. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
2000 körüli Nissan Micra 1000 köbcentis
2013. dec. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
39%

Opel astra g

Ford mondeo, focus

Volvo v40

VW Golf 4

2013. dec. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
14%

TOYOTA COROLLA 1.4 benzines

szedán

[link]

5 ajtós

[link]


benzin-gáz üzemű így egy kicsivel olcsóbban tudnál tankolni!

[link]

2013. dec. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%

Fiat Punto: [link]

Opel Astra: [link]

Daihatsu Cuore: [link]

Peugeot 206: [link]

2013. dec. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%

Ha megbízhatót akarsz, Toyota Corolla, a békalámpás évjáratból már talán van ennyiért.


Ha stílusosat akarsz, Mercedes 190 benzinesből max az 1.8, azt is kézi váltóval, vagy dieselt, abból mehet a 2,5 is.


A Suzuki gazdaságos megoldás, és az 1.3 vagy nagyobbak mennek, mint a távirat, és az alkatrész olcsó hozzá.


F Astrához is olcsó, de van egy rakás számomra idegesítő tulajdonsága, ami miatt nem adnék érte pénzt.

2013. dec. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
48%

tavaly vettem 650ért egy borát, elég jó kis autó

2000-res évjárat volt egy év műszaki, klíma ami jó is,

kicsit fapados az el.ablakok hiánya miatt, de am remek kis autó, csomagtere sem kicsi.

egy éve van nálam azóta semmi probléma vele

2014. jan. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!