Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Swiftbe Tesco gazdaságo...

Spongya Bob Kocka kérdése:

Suzuki Swiftbe Tesco gazdaságos rádió. Lehetséges?

Figyelt kérdés
Ma beszéltem egy szerelővel, ha viszek rádiót, beteszi. Csak, hogy cserélni kellett benne ablaktörlő vasat és 6 bontóba kellett bemennem, mire találtam hasonlót, de még így is a lyuk kicsi volt, ablaktörlő motort is venni kellett, de még ezt is nehéz volt betenni. Így félek, hogy mivel ezer féle ilyen taliga meg alkatrészek vannak, hogy esetleg a Tesco gazdaságos rádió amin van USB port is nem lesz jó a nyunyuki stiftbe.

2013. dec. 21. 16:31
 1/8 Sinead ***** válasza:
Rádió, ablaktörlő, rádió, usb. Mivan?
2013. dec. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az ablaktörlőt példának mondtam, hogy érzékeltessem a Suzukik sokszínűségét :)
2013. dec. 21. 16:39
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

"Suzuki Swiftbe Tesco gazdaságos rádió."


Te is halmozod a nyomort? :D


Egyébként szinte biztos (99,9%) hogy belepasszol. Ha csak a "gazdaságos" jelző nem azt jelenti, hogy széltében vagy magasságában kisebb mint a szabvány méret. :)

2013. dec. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 dirtboy ***** válasza:
90%
nézd meg hogy a régi milyen méretű,ha 1dines és csak ki kell húzni akkor nem kell semmi de ha nagyobb vagy csak kerettel együtt jön ki akkor szükség lesz egy beépítő keretre amiben 1dines kivágás van.
2013. dec. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1 DÉNES??? :D

suzukiba pont jó a gazdaságos rádió. Elvégre az egész autót a gazdaságosság jellemzi. :)

2013. dec. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Belemegy! Max egy iso csatlakozóra lesz szükséged!
2013. dec. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A Tesco gazdaságos alatt értem a Tescoban vásárolt kb. 12000 ft. értékű sima USB/fm rádió. Am. egy régi 94-es Swiftbe kellene, nem az új típusba!
2013. dec. 23. 13:08
 8/8 anonim ***** válasza:
belemenni belemegy csak át kell forrasztani a vezetékeket.
2014. jan. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!