Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak Citroen BX?

Első autónak Citroen BX?

Figyelt kérdés
Ha ne, akkor mit tanácsoltok?

2013. dec. 21. 22:28
1 2
 1/17 anonim válasza:
Szia a családba nálunk van 4is és teljesen meg vagyunk vele elégedve olcsó a javítása és alacsony a fogyasztás (a miénk 5literbe megáll). Én csak javasolni tudom ha van valami konkrét kérdésed tedd fel nyugodtan ha tudok válaszolok :-)
2013. dec. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
38%
Jobbat nem találtál? Nagyon öreg és, nincs olyan sok belőle, ezért nehezebb lesz hozzá alkatrészhez jutni. Akkor inkább nézz Ladát vagy tudom uncsi leszek, Swiftet.
2013. dec. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem egy mai járgány és ez az olajmunkahengeres cucc hogy emelje a seggét sok hibalehetőséget takar. A diesel motorja az fasza, de ebben a korban nem hibamentes. Szerintem valami egyszerűbb fiatalabbat nézz. Megírhattad volna mit szánsz kocsira, könnyebben tudnának segíteni a válaszadók.
2013. dec. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Max 170-180 ezer ft. (csak autóra, tehát ebbe nincs benne a kötelező papírozások.)


Ladát akartam. Azt mondták nézzek valami modernebbet. Már meg a kinézett "modernebbem" sem az igazi :D

Külsőre keresgetek autókat s ami megtetszik annak jobban utána olvasok.


(Swift nem kő. Unalmas. Egyéb bajom nincs vele.)

2013. dec. 22. 00:30
 5/17 anonim ***** válasza:
Kettes golf, vagy tényleg Lada.
2013. dec. 22. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Hú hát 170-180kért nagyon nehéz.. de tényleg az.


Találtam egy ilyet.. ez se mai, de látni hogy jó állapotban van, és az a lényeg, nem pedig a kor.

[link]


Vagy kis pözsó, ezek se rossz autók ám.

[link]


Vagy valamilyen fiat.

2013. dec. 22. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Én egy ilyet ajánlok, mert ilyennel van tapasztalatom:

[link]

[link]


Én lassan 5 éve vettem az enyémet 180 ezerért (igaz, az egy Coupe kasztnis változat), és azóta semmi baja, megbízható kis autó. Ennyi pénzért nagyobban ne nagyon gondolkodj, örülj, ha találsz jót. Ha érdekel a Polokról pár infó (fogyasztás, alkatrész ár, fenntartás, ilyenek), szólj, szívesen leírom, amit tudni kell róla úgy általánosságban.

2013. dec. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Kicsit drágább:



[link]


( de autó-motor vétel nincs alku nélkül :) Igaz eddig csak motort vettem párszor)


nos?

2013. dec. 22. 11:28
 9/17 alf ***** válasza:

ha unalmas autót akarsz, akkor wolksvagen.

Nekem citroen DS volt az első autóm, most is az.

A BX majdnem olyan különleges, ha egyedi és kényelmes autót akarsz, akkor BX, de érdemes találni egy olyan szerelőt, aki ért a citroenek hidraulikájához, mert sok a kontár, akik miatt magyarországon rossz híre van a hidraulikus citroeneknek.

2013. dec. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Téged amúgy vonzanak az ilyen roncsok kedves kérdező?

Ajánlottunk, ezeknél sokkal esztétikusabbat, de te mész a saját fejd után, akkor minek kérdezed meg?

A véleményem erről az autóról, hogy jó. VOLT 30 évvel ezelőtt.

Futott km: 302 520 km no comment..

Amit az előző válaszoló linkelt, sokkal inkább autó, mint ez a bontószökevény. De ha neked ez tetszik hajrá.. csak ne csodálkozz, ha menni nem fogsz tudni vele.

2013. dec. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!