Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2K festéket mivel tudom...

Biohazardxxx kérdése:

2K festéket mivel tudom eltüntetni motorvázról?

Figyelt kérdés
Mivel a jó öreg kromofágot már nem lehet kapni csak az új sz...rt igy segítség kellene ahhoz hogy mivel szedjem le. Elkeztem csinálni csiszolókorongal amit fúróba raktam de bazi lassan haladok. kézi gázforrasztóval meg most nem igazán érdemes mert az méglassabb a hideg miatt... Kérlek segitsetek :)

#festék #polírozás #kromofág #csiszolás #marás eltüntetés #festékoldószer
2013. dec. 22. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Hőlégfújó pisztoly?
2013. dec. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
szerintem az még rosszabb mint a kézigázégő....
2013. dec. 22. 15:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Egy olyan ami tud 600C fokot, már szépen égeti a festéket és nem fagy le mint a gázos. Esetleg még a sarokcsiszolóra rakható drótkorong lehet a megoldás.
2013. dec. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Flex + drótkorong. De vastag kabátban, vastag kesztyűben, védőszemüvegben vagy maszkban, mert az nagyon szépen tépi a bőrt is.


Vagy elviszed és leszemcseszórják fémtisztára némi pénzért.

2013. dec. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ahogy Agent K írta. Én a motorom minden darabját azzal csiszoltam.

De ha óvakodj a pr*****eres és egyéb jó drága szaroktól. Lehet csak én vagyok ilyen balszerencsés, de nekem a 7-900ft-os drótkorongok mindig tovább bírták mint a drágábbak...

Rekord egy majd 4000ft-os ami 15 percig bírta. Aztán egy szál nem maradt benne(én meg pólóba dolgoztam, karom olyan volt mint a sün :D)


De vastag nadrág, kabát és a legfontosabb: Teljes arcvédő. A szemüveg kevés. Na meg persze kesztyű.

2013. dec. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm skacok a tanácsoakt :)
2013. dec. 22. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!