Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyit menne kb egy ilyen...

Mennyit menne kb egy ilyen simson s51,4gang? És milyen minőségű csapágyagat a szimergeket vegyek hozzá? (márka)

Figyelt kérdés

60/4+hengerfej

[link]

[link]

19-es amal karbi

[link]

Sport főtengely

[link]

70es kuplung

[link]

Tervezett rezó+16os elsőláncfogaskerék, babszi gyújtás rendesen behangolva az egész motor



2013. dec. 23. 10:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem max 90 km/h.


De minek pl. a karbi, már nem árulnak fúvókákat a gyárihoz?


Ennyi pénzért... Hát, nem tudom. Ez összesen 81 ezer forint az alkatrészekért. Ha elmúltál 16 vagy a közeljövőben éred ez az A1 korhatárát, akkor gondold át nem lenne-e érdemes kategóriát váltani ha már ennyi pénzt hajlandó vagy kiadni.

A biztosítás egy 125-re is ugyanannyi, a teljesítményadó minimális, műszaki két évente 4000 forint... Jogsi kell, meg át is kell íratni, de cserébe vihetsz legálisan utast, mehetsz hivatalosan 40-nél többel, ilyenek.

2013. dec. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

80-90 körül fog menni, de iszonyatos pénz. Amennyit ráköltesz, abból kijönne egy 125-ös MZ ami gyárilag jobban megy mint egy reszelt Simson és még lehet húzni. De nem szólok bele, a te pénzed, de én 20 éves fejjel nem ölnék bele ennyit egy Simsonba, pedig van nekem is.

A másik hogy 90-ről biztonságosan meg kell tudni állni, amire a gyári fékek nem képesek.

2013. dec. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!