Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit csináltam rosszul? Simson S51

Simsongabor kérdése:

Mit csináltam rosszul? Simson S51

Figyelt kérdés
Ma hátsó fogaskereket és láncot cseréltem. Összeraktam, beindítottam és a féklámpa akkor világít amikor nem nyomom a féket, ha rálépek akkor elalszik.... :D

2013. dec. 24. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Elsőre azt kell mondanom hogy mikor cseréled a láncot akkor cseréld nyugodtan az első fogaskereket is.

Na a féklámpa úgy működik hogy testet szakít a kapcsoló,tehát ha a vezeték le van testelve akkor világít,ha nincs letestelve akkor nem világít,ha jól tudom.

Első sorban nézd meg a vezetéknél a csatlakozást.aztán van ott egy állító csavar amin lehet állítani hogy mikor érjen a testhez a cucc.

Sok sikert hozzá!

2013. dec. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Első lánckereket már korábban cseréltem,(kb 2 hónapja).

Arra a csavarra gondolsz, ami a fékdobból jön kifelé és rácsatlakozik a vezeték? (nekem az egy 5-ös csavar, aminek a feje nem 6lapfejű, hanem az egyik széle nagy, a másik meg semmi (ilyen amorf). ha azt átfordítanám a másik irányba jó lenne? Köszi előre is!

2013. dec. 24. 20:46
 3/6 anonim ***** válasza:
belül a dobban ott van egy réz "nyelv", ami hozzáér egy testhez ha lenyomod a pedált, ha elengeded akkor meg elválik tőle, hasonló mint a régi szoc zseblámpák, ha az a kis lap elfordult akkor működhet pont fordítva, mert a nyelv alaphelyzetben zárja az áramkört, és akkor szakad meg ha rálépsz a fékre
2013. dec. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 pitbul0101 válasza:
Simson s 51 re vevot nem tud valaki?gyujtastekercs hibaja van
2013. dec. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha fent vagy facebuukon akkor ott keressél simsonos csoportot meg van egy olyan is hogy mz etz simsonosok ,ott próbáld meg feltenni,ha itt nem akarod akkor a jofogas.hu,aprod.hu,hasznaltauto.hu,hasznaltmotor.hu oldalon tudod hirdetni.
2013. dec. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!!!
2013. dec. 27. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!