Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vegyek az alábbi...

Milyen autót vegyek az alábbi feltételekkel?

Figyelt kérdés

első autómat szeretném megvenni, már körvonalazódtak mit szeretnék.

feltételeim:

-Minimum 5 henger

-V motorok előnyben, de egy jó kis sorhat is elmegy.

-Turbófeltöltő kizárva

-dízel kizárva

-1993-as évjárattól ne legyen idősebb


600 ezrem van a vásárlásra.



2013. dec. 24. 21:01
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
megint egy ostoba dilettáns választ olvashattunk
2013. dec. 25. 00:00
 12/24 anonim ***** válasza:

ÉN is a 80/100 Audit ajánlom neked.


Amit még nem tudsz vagy direkt nem veszel tudomásul az az, hogy egy 540i-re egy év alatt rá fogsz költeni 6 kilót. Hogy mást ne mondjak 200e egy középsz@r kerékcsere. Meg azért egy V8-V12 motor alkatrészei mindig drágák, míg egy soros 5-ös régi Audit kb. szotyiból gatyába lehet rázni.

2013. dec. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Az én válaszom még mindig értelmesebb volt, mint ez a kérdés.
2013. dec. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

13

neked az életednek nincs értelme

2013. dec. 25. 00:08
 15/24 A kérdező kommentje:

az igaz hogy sokat kell rá költeni, de a v8, v12 élményt nem tudja utol érni egy kis motor hangba sem, meg menetdinamikában sem.

azért ha beröffented a kis 4-5 ezres motort akkor mindenki elismerően fog bólogatni, hogy ez nem egy kis szappantartó.

2013. dec. 25. 00:09
 16/24 A kérdező kommentje:
tetszenek amúgy az Audik is, jövő év elején veszek mostmár kocsit, addig kiderül mi lesz, meg az 540i is amit ajánlottak itt, megkérdezi a haverját, lehet azt veszem meg.
2013. dec. 25. 00:10
 17/24 anonim ***** válasza:
Én erősen félnék az ilyen fél millával piaci ár alatt dobált autóktól, ismerősöm keresett anno E39-es 40i-t, állítólag jó állapotban volt a gép, aztán mikor odamentél kiderült, hogy ropog a kormánymű, tiszta olajsár a váltó meg a blokk, tehát szimering + tömítés csere kéne, új hűtőrendszer volt a kocsiban mint pozitívum, de ennek ellenére nagyon melegedett a víz, ami nyilván arra utal, hogy a motor hengerfejes, a gumikon volt vagy 2mm profilmélység, tehát az is dobó... kapásból rá lehetett volna szórni a hibátlan állapotú gépre 5-6 kilót, pedig ezt 1,2 milláért árulták.
2013. dec. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Van értelme az életemnek és elhiheted, hogy ennyir pénzért nem fogsz találni jobbat és mielőtt azzal jösz, hogy irigy vagyok, akkor csak annykt mondok van nekem jobb is ;)
2013. dec. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

"de a v8, v12 élményt nem tudja utol érni egy kis motor hangba sem, meg menetdinamikában sem. "


Ez természetesen igaz. Csak akkor kalkulálj az árával, amit ezért fizetsz.


Azt az elismerő bólogatást mondjuk ne egy 1x éves 600e forintos autótól várd, attól nem sokan lesznek elájulva, főleg, ha szökőévente egyszer tudsz majd csapatni vele egy kört a faluban, mert mára biztosítást sem tudod kifizetni, nem, hogy a 25L-t beletankolni 100 km-re.

2013. dec. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

az a baj az e39 be már más motor van, sokkal kényesebb mint a 4.0 v8, ami kimegy a világból is kis túlzással, drifterek is ezt teszik a 3-asba.

e39-be már gond szokott lenni a vanossal is ha van nagy a hangja, meg nem is bír annyit azt mondják.

2013. dec. 25. 00:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!