Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ennyiér?

Milyen autót ennyiér?

Figyelt kérdés
Milyen autót vegyek max 900 000 ből (áttirással együtt). Napi használatra inkàbb városba és viszonylag rövid távokra használnám, 2000 - es évjárat feletti legyen , benzin vagy dízel az mind egy. MIT JAVASOLTOK?

2013. dec. 25. 09:04
 1/8 anonim ***** válasza:
1.6-os benzines 4-es Golf, Toyota Carina, SAAB, Skoda Octavia, Volvo S40, ilyenek.
2013. dec. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
2. generációs Swift
2013. dec. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Főleg városba használnád akkor elég a régi féle swift is akár 1.0 motorral is országúton is el lehet közlekedni vele,de én már inkább 1.3 16V szelepes 84 lóerős motorral vennék ilyet ,sokkal nem eszik többet az 1.0-tól de ez már a hosszabb utakat is kiválóan bírja és van benne egy kis erőtartalék is. 500.000 ért már jót lehet kifogni belőlük 2002-2003 évjáratban!


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Főként városi kocsinak tökéletesen megfelelnek.

És még pénzed is marad bőven!

2013. dec. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Amúgy nektek tényleg nem létezik más autó, mint a Swift? Ugyan olyan megbízható a többi autó is, ha a múltja rendesen karban volt tartva.
2013. dec. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Utolsó elgurult egy kereked? Ki mondta hogy más autó nem megbízható? Senki nem is állított ilyet!Én csak ajánlottam egy városi kis autót amit aránylag olcsó fenntartani és ennyi!

Amúgy meg a helyet, hogy kötekedel inkább szedted volna a fáradtságot és ajánlottál volna valamit a kérdezőnek!

2013. dec. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Pl Cordoba. Mást írtak előttem.

1.4 nem erős, de takarékos. Kényelmes, elég "nagy". Nagy csomagtér, és olcsó.

Csak egy apróság. Ebbe két első szilnet 16.000 Ft. Suzukiban ezt karostól cserélik...nem ennyiért.

2013. dec. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha karostól cserélik akkor nem tudom minek árulnak külön is lengőkar szilentteket hozzá :D

[link]

[link]


Szóval nem kéne hülyeségeket beszélni attól ,hogy valahol valamit hallottál!

2013. dec. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nézz meg egy 1.3-as 2005-ös swiftet
2013. dec. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!