Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tényleg sokan laknak panelban,...

Tényleg sokan laknak panelban, de vesznek egy drága autót?

Figyelt kérdés

Azt hallottam sokan vesznek drága autót, és pénzesnek hiheti őket sok ember, mert azt látják, hogy a fenekük alatt a 20-30 milliós autó. De haza egy kis panelba mennek. És ott nem kaviárt vacsoráznak...

Igaz ez?



2013. dec. 28. 17:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Panelban lakom évek óta, de még nem láttam ilyen autókat a parkolóban.
2013. dec. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
59%
Ha van rá pénzük, miért ne vehetnének drága autót? Savanyú a szőlő? Talán azért volt rá pénz, mert nem költekeztek feleslegesen kaviárra. Ha minden nap kaviárt vacsoráznék nekem se lenne pénzem sokmindenre.
2013. dec. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

"Ha van rá pénzük, miért ne vehetnének drága autót? Savanyú a szőlő? Talán azért volt rá pénz, mert nem költekeztek feleslegesen kaviárra. Ha minden nap kaviárt vacsoráznék nekem se lenne pénzem sokmindenre"

Hát szerintem gáz, hogy egy családi kertes ház elköltötted egy guruló dobozra!

2013. dec. 28. 17:41
 4/17 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem meg kérdezd meg minden nap ugyanazt csak másként, egészen az idők végezetéig:


http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__519..

2013. dec. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
96%

ha valakinek elég a 3 szobás panel, és nem akar családi házat, miért ne lehetne sokmilliós autója?


ráadásul céges is lehet az a kocsi.

2013. dec. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen hogy az én kérdésemet linkelted.
2013. dec. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Szá_nalmas vagy kérdező de nagyon.
2013. dec. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
71%

"Hát szerintem gáz, hogy egy családi kertes ház elköltötted egy guruló dobozra!"


Szerintem meg az én dolgom, ha jobban esik panelban lakni, mint kertesházban. Neked nem tökmindegy, hogy ki miben lakik, meg mire költi a pénzét?

2013. dec. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
91%

Hogyan sokan lennének? Nem tudom.

Ex főnököm panelban lakik. Drága műalkotások veszik körül, drága festmények, egyéb képzőművészeti alkotások, drága, régi könyvek. Inget nem nagyon vásárol 20-30 ezer forint alatt. Mazdával közlekedik. Évente 3-4 helyett tölt el a világ legkülönfélébb helyein. Itthon is menő luxusszállóban velnesseznek az asszonnyal.

Ugyanakkor, ha olyanja van, bakancsot húz, kockás inget, vadászkabátot, s hátizsákkal, sátorral elindul többnapos gyalogtúrára, sátorozással.

2013. dec. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
39%

"Azt hallottam..."

Na, itt a bibi. Én is hallottam már patkány által felcsinált nyúlról, meg hasonló szörnyűségekről. Sőt, mintha még a Lochnessi szörnyről is hallottam volna...

2013. dec. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!