Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » VW GOLF IV fogyasztása?

VW GOLF IV fogyasztása?

Figyelt kérdés

benz 1.4, 1.6 ; diz. 1.9 tdi érdekelne

maga az autó mennyire megbízható?



2013. dec. 28. 23:38
 1/9 anonim ***** válasza:
1.4, 1.6 benzinnel nem érdemes foglalkozni. Az 1.9 tdi pedig az egyik legjobb motor amit valaha kitaláltak, 7 liternél többet nem tudsz vele megetetni akárhogy nyomod neki, ha ésszel mész vele akkor pedig 5 liter
2013. dec. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Benzinbol melyik amit nezzek inkabb?koszi a valaszt
2013. dec. 30. 11:00
 3/9 anonim válasza:

Golf vásárlását tervezem, tehát egy ideje olvasgatok róluk. Benzinesből az 1.4-el ne is foglalkozz. Kevés az a motor, a 4es kasztnihoz. Ahogy olvasgattam, az 1.6 már fényévekkel jobb, viszont az sem az igazi. Pont abban a fordulatszám tartományban "erőtlen" ahol a legtöbbet használnák. Én személy szerint az 1.9 tdi-t ajánlom, én is azt szeretnék, egyszerű, megbízható, aránylag olcsó az alkatrész.

Mivel ezeket én is csak olvastam, nem tudom, hogy mennyire igazak, de remélem, h segítettem(:

2014. jan. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt. Egy szamot a fogyasztasrol kerhetnek? Es benzinbol melyik az ami "jo" mert szerintem dragabb azert motorilag eg dizel mint benzin de ezt en is csak hallottam. Koszonom a segitseget.
2014. jan. 3. 20:55
 5/9 anonim ***** válasza:
Dízel olyan 5 körül alakul, a pd 6-7 között. 1.4 benya(nekem is az van) olyan 7 körül de ha tolod neki akkor képes elszállni. 1.6 meg olyan 9-et is megeszi ahogy hallottam...
2014. jan. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Utolsó válaszolónak: Nekem szintén 1.4 16v van, ha tolom neki se eszik többet 7,5-nél (tartósan 140-150nél), normális keretek közt pedig 6,5ben megáll nálam. Javarészt vegyesen használom (város, főút) átlag 110km/h.
2014. márc. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ez teljesen hülyeség hogy az 1.4-el ne is foglalkozz!

nyilván nem versenyautó, de teljesen jó el lehet vele kocsikázni!

Inkább ajánlom hogy aki még sose vezetett 1.4-est az próbálja ki!

2014. ápr. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
igen az 1.4 -el nem a legfürgébb de viszont az összes motorral nagyon megbízható .. de szerintem is inkább 1.6 vagy 1.9TDI
2014. ápr. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
városban elég az 1.4 de inkább 1.9 adagolóssal kellett volna venni... sokkal dinamikusabb, wg turbóval városban is frankó
2014. máj. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!