Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » B kategóriával 70 cm3 robogó?...

B kategóriával 70 cm3 robogó? Belefér? Vagy milyen tuningal lehetne egy 50cm3 robogó teljesítményét növelni? Azt szeretném, hogy pörgős legyen, nem a végsebebesség kitolása a célom.

Figyelt kérdés
2 vagy 4 ütemű a jobb választás? Tudom, hogy a 4 jobb, de 50 cm3-nél az elég gyengus nem? Azt szeretném, hogy városban pörögjön a motor, lámpáknál, stb..
2013. dec. 29. 13:59
 1/3 anonim ***** válasza:

B kategória mellé AM-et kapsz. Ezzel 50ccm hengerűrtartalmat meg nem haladó motort vezethetsz.

Ha a nyelvtan nem menne: meg nem haladó= 50ccm lehet, de több már nem.

Persze nem legálisan 125-ös gépet is használnak sokan. Aztán ha valami marha esetleg nekedmegy akkor ne is álmodj arról hogy fizet neked a biztosító. Sőt, jön a biztosítási csalás, közokirat hamisítás, engedély nélküli gépjárművezetés...


Robogó, meg nem száguldozásra való. Az arra való hogy lassan de megbízhatóan vigyen el bárhova. Tuningolni lehet, de ez az élettartamot és a megbízhatóságot fogja drasztikusan csökkenteni.

Ha pörgőset akarsz akkor csak is 2T. Ki ccm-ben jobbak. Bár többet eszik és olaj is kell bele.


De ha már van B kategóriád miért nem csinálsz inkább különbözetit A1-re? Aztán azzal vezethetsz 125ccm-et és 11Kw-ot meg nem haladó motort.

2013. dec. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2 ütemű jobban pörög ez a lényeg és végsebességben is az a jobb. Az első válaszoló jól leírta a többit.
2013. dec. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Mivel van B jogsid Én azt javaslom hogy menj el nyugodtan és egyből tedd le az A1 kiegészítést kb 30-40 ezer ft közt ezt letudod tenni,és akkor már nem kell gyengus 50ccm motorok között válogatnod!Szerintem ennyit megér!Sokkal jobb egy rendszámos mert azzal lehet vinni csajokat is,és sokkal megbízhatóbb a nagyobb ccm mint a kicsi ,bár ez sokmindentől is fűgg.Ami a tunningot illeti,ha megbízható mocit akarsz akkor ezt felejtsed el ,mert ami megbízható az csak is gyári.A 125ccm sem egy izomkategória de elkezdeni vele tökéletes szerintem!

2013. dec. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!