Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motort szeretnék vásárolni...

Motort szeretnék vásárolni egy strapabíró megbízható gépet. Milyet ajánlanátok? Amihez van alkatrészellátás bőven és jó motor és elég gyors kategóriájához képest. De én nem kihajszolni akarom csak hogy azért egy 60-65-70 utazótempót birja.

Figyelt kérdés

2013. dec. 29. 16:06
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

És ez az utazótempó azért ne legyen megerőltető a gépnek!!

Melyiket ajánlanátok? Ami strapabíró és elég jó!!! Yamaha dt 50, yamaha dt 80, Yamaha tdr 50, yamaha tdr 80, honda mtx 50, honda mtx 80, honda mt 50, honda mt 80, derbi senda 50, derbi senda 70, derbi senda 80 vagy valami egyébb például suzukiba vagy apriliába 50 es illyetve 80 as. Melyik lenne a legjobb szerintetek ha megvásárolnám??? olyan mihez kaphatóak alkatrészek!!! De nem szeretném szerelgetni mert nem akarom kihajtani az életét hogy tönkremenjen ,de strapabíró legyen !! Előre is köszönöm a segitséget!! várom az ötleteket,jótanácsokat!!!

2013. dec. 29. 16:07
 2/13 anonim ***** válasza:

szerintem a TDR ,meg talán a derbi senda.

De ezek sem a legjobbak, az az igazság.Ha jó megbízható gépet akarsz akkor valami négyütemű masinát nézel ki amivel nem nem pörög annyit de az nem is megy olyan gyorsan.

Az az igazság,jók a dt-k is de akármelyik típust mondom mindegyikből elég sűrűn kilehet fogni a hibásakat,mert ezeket nyúzzák.

Talán egy simson is megteszi,egy kis áttétel módosítással megy annyit amennyit szeretnél és nem is hal bele a motor,na meg olcsó,van hozzá bőven alkatrész és meg is tanulod szerelni ami nem egy hátrány,mert a többinél nem biztos hogy megtanulsz szerelni és a világ végén fogsz ottmaradni mert nem tudod útszélén megcsinálni.

Nézd csak ez elég erősnek és jónak tűnik ,viszont ebből nem tudom hogy vannak e hozzá alkatrészek [link]


[link] ez is jó csak a blokkja érdekes :)


Amúgy a sima runnerek is nagyon jók szerintem és talán megfelelne neked,csak annyi hogy az robogó.

2013. dec. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2013. dec. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Verhovinák annyira nem rosszak :) Csak többet tolod ,mint amennyit mész vele :) Na jó lehet hogy csak nekem van vele ilyen élményem :)
2013. dec. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
de legalább van mire akasztani a szatyrot, mikor mész a boltba
2013. dec. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ezt jól megtekerd ,tuti megy 70-et :)

[link]

2013. dec. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A nyugati 50-esekhez problémás az alkatrész, azért van belőlük annyi pukkant gányolmány. Pl. nekem volt Yahaha DT50MX-em 2005-ben, és 5000 Ft volt hozzá egy szaros gyújtásmegszakító, fesszabályzó meg egyzerűen semmi pénzért sem volt.

Én azt mondom, vegyél egy MEX Panamát (vagy hasonló kínai szutykot), 60km/h-t az is viszi, és 50-80e Ft körül megvehetőek keveset futott, gányolásmentes darabok is. Az enyimet 47e-ért vettem októberben, és 65e-ért adtam el júliusban, amikor már nem kellett. (Karosszériásműhelyben volt az autó januártól májusig, de addig sem akartam gyalogolni.) És cikkszám szerint van hozzá alkatrész. Keeway dittó jó. Ezek mind honda blokkokkal mennek, a hetvenes-nyolcvanas évekbeli SS-50 meg az XL-125 utánzatai. A műanyagok törnek, a gumi alkatrészek is nagyon gyorsan szétrepedeznek és összezsugorodnak rajtuk, de a vas az megbízható, jól megy. Az elektromosságuk is jó. A krómozások viszont nagyon fos minőségűek, legjobb, ha mindjárt megvétel után lefestesz minden krómot rajta, mert az első esős nap megrozsdál. :)

2013. dec. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Amúgy ennyi erővel az is jó amit újonnan megveszel az auchanba :) De tényleg :) Az legalább megbízható marad addig amíg vigyázol rá :)
2013. dec. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm További véleményeket kérek ez nagyon vegyes volt !!Még kérek ötleteket , hogy dönteni tudjak!!!
2013. dec. 30. 10:32
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ,nézz ki magadnak egy olyat ami tetszik és nézegesd a teszteket róla itt a s [link]

Itt a teszteket olyanok írják akiknek van és több van egy típushoz.Jó olvasgatást!

2013. dec. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!