Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel corsa isuzu 1.5 tdi...

Meruker kérdése:

Opel corsa isuzu 1.5 tdi motor nem indul. Mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés
Tizenéves autóról van szó. Egyszer csak megálltunk, bevásároltunk s mikor indítottuk volna be, nem indult s azóta sem m indul. Első ránézésre olyan hangok jöttek ki belole inditaskor mintha kifogyott volna az uzemanyag. Azóta a motort szét szedtük, szurot cseréltünk, adagolót atneztuk, vezer szijat csekoltuk, ,shol semmilyen hibát nem észlelünk. De az autó osszrakas utan meg mindig nem indul... valakinek esetleg ötlet?

2013. dec. 31. 11:19
 1/6 szántóvető ***** válasza:
tápszivattyú gond szóba jöhet,nem nyomja a gázolajat.de elég érdekes hiba,ritkán hallani ilyet h egy szívódízel ne induljon.
2013. dec. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fura dolgokat irsz . Motort szétszedtétek stb. Ezek szerint nem vagy kispályás ,és tőlünk kérsz tanácsot?? Mert külőnben mondtam volna nézd meg a leállitó szelepet ami be szokott krepálni pl.
2013. dec. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Dörmögő ***** válasza:

Biztos van benne tápszivattyú? Az én 1.7 Isuzumban nincs. Simán az adagoló szívja az üzemanyagot.

Gondolom a tankban van gázolaj. Nekem a tankon belül volt dugulásom, és ezt úgy vettük észre hogy a tankban volt gázolaj, viszont az üzemanyagszűrőben nem találtunk semmit.

2013. dec. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azt is tápszivattyúnak mondják ! Az egy dolog hogy az adagolóban helyezkedik el ...a neve az .

Igen a mágnes szelepet megnézném kap áramot vagy sem ,esetleg megadta magát ..

2013. dec. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Az a helyzet hogy mindent vég néztünk amiket leírtatok. A szűrőben is van üzemanyag. A szivattyú tenyleg az adagolóban van, es már tényleg nem maradt más mint az adagoló csere, csak mivel ez elég költséges gondoltam előbb meghallgatom ötleteiteket hátha van valami amit nem veszünk észre...
2014. jan. 2. 16:46
 6/6 A kérdező kommentje:
Nah, cirka egy hónap múlva ismét használható a kisautó. Ha valakit esetleg érdekel, az adagoló volt meghibásodva. Vakamilyen úton módon levegőt kapott s ezért nem tudta az üzemanyagot adagolni. A szerelők le voltak döbbenve, mivel ilyen hibával még egyikük sem találkozott....
2014. jan. 22. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!