Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Benzines VW Sharan, vagy Seat...

Benzines VW Sharan, vagy Seat Alhambrát vennénk 2005 évjárattól, de a használatauton se nagyon találunk, merre keressünk még?

Figyelt kérdés
2014. jan. 2. 21:50
 1/10 anonim ***** válasza:

Mert nem nagyon gyártották benzin motorral a méretei miatt.

Touran-t gyártották jobban benzin motorral.

2014. jan. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
csak az kisebb nem?
2014. jan. 3. 17:20
 3/10 anonim ***** válasza:

Abban is van 7 személyes. Nem olyan kicsi autó az sem.

Én nézegettem. Csak nem volt annyi pénzem.

Ha nem kell a 7 személy, akkor még akadnak vetélytársak bőven.

2014. jan. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
sajna kell a 7 személy de köszi! a 2.0 2006-os sharan motorról tapasztalat esetleg?
2014. jan. 3. 21:41
 5/10 anonim ***** válasza:

Megnézném a c4 grand picassot is a helyedben

Nem kell félni mert Citroen, és francia.

2014. jan. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
De miért nem veszel dieselt ? a benzines nagyon sokat eszik az 1.9PDTDI kiforrott technika nem problémás és keveset is eszik egy olyan mondta nekem hogy az 1.9TDI a legjobb aki mérnők és 20éve VW csoporttal foglalkozik ..
2014. jan. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
1.9 PDTDI nem mellé nyúlás, ha karban volt tartva
2014. jan. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

A dieselt ha veszek használtan akkor azok tényleg használtak, aki dieselt vesz nem azért veszi mert áll a garázsban... a km üra könnyebben visszapörög, mert pl pályázásnál nem úgy kopik mint városban, de a motorhibát már tudja a tulaj, hogy kb mikor mi fog kijönni és akkor adja el mert már nem költ rá annyit. Én meg megveszem, még egy darabig jó, aztán meg rengeteget kell a diesel motorra rákölteni egy benzineshez képest. A benzinessel meg ha nem járok sokat nem olyan gáz a többletfogyasztás.

Egyébként meg nem vagyok közel a tűzhöz, úgyhogy elég nehezen tudnék kifogni egy kifogástalan, vagy kis hibás dieselt.

2014. jan. 5. 13:35
 9/10 anonim ***** válasza:

A benzines is lehet szétnyúzott autó.

Ekkora kasztnihoz azért kell kakó. Egy 1.6benzin motor ehhez kevés.

Vagy legyen diesel, vagy legyen más típus, ami benzines.

Én inkább keresnék 1.4 tsi tourant (amiben már javították a vezérlést). Van belőlük 7 személyes


pl.: [link]

2014. jan. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
igen, nagyon szép, de a 3. sorba csak gyerek, v alacsony felnőtt fér be, és mögéje már nem nagyon lehet tenni még egy sporttáskát sem, a nagyobbak jobban pakolhatóak. Egyébként tényleg szép..
2014. jan. 6. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!