Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek ez mennyire...

Szerintetek ez mennyire reális, hogy a család összedobja a pénzt nekem egy autóra?

Figyelt kérdés

Van egy kis kp-m, konkrétan 1 milla, és 2,5 millióért kinéztem magamnak egy régebbi fajta M5-ös BMW-t, és ha anyukámnak eladnánk a kocsiját, pont kijönne.

Emellett nagymamám tudna támogatni az átírás árával.

szervízeléssel nincs gond ismerősöm ingyen szervizelné.

szeritnetek?



2014. jan. 3. 10:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%

Nem unod még a kamuzást Tomika?

első oszlopnak odavágnád magad az M5-el, nem kezdőknek való autó.

2014. jan. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Visszakeresel volt egy ilyen kérdés pár hónapja... Akkor se volt jó ötlet most se az. Illetve a szerviz oké, hogy ingyen van, de az alkatrész? Az attól még drága... Nem akarom lerombolni álmaidat, de én nem neveznék be erre.:)
2014. jan. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2014. jan. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%

Bár a kérdés az kamu ízű,de ha igaziból kérdeznéd akkor ez lenne rá a válaszom:

Kérdezd meg anyádat,biztos el fogja adni a kocsiját azért mert egy bmw-t akarsz.Mellesleg szervizelés ingyen?Olyan nincs!Nos az alkatrészek pénzbe kerülnek,ha csak nem lopnak ,de akkor sincs ingyen mert más azért fizet.

Bleeeeeeeeeeeeeeeeeeee! :)

2014. jan. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%

Ingyen szerviz egy M5-nek. Ez igen.

Nem való az M5 akárkiknek, mert brutális egy dög, nagyon észnél kell lenni.

2014. jan. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
Nézd Tomikám,tudjuk milyen 12 évesnek lenni hiszen mi is voltunk ennyi idősek és nekünk is voltak hasonló álmaink az életről.Majd 10 év múlva amikor kikerülsz a való életbe a nézőpontod is meg fog változni.Megtudod majd hogy milyen nehéz pénzt szerezni és ezáltal megtanulod értékelni a dolgokat.Addig is szerezz be egy matchboxot vagy vedd meg a Gran Turismo 6-ot vagy a GTA 5-t aztán jó szórakozást.
2014. jan. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%

"szervízeléssel nincs gond ismerősöm ingyen szervizelné."


Jó sok szabadideje lehet az ismerősödnek, hogy neked csak úgy ingyen dolgozik. Na meg gondolom az alkatrészt is megveszi neked ajándékba csak úgy szívességből, ugye?

Gondolom anyád is már alig várja, hogy buszozhasson, csak hogy neked BMW-d legyen...

2014. jan. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
96%
azt szeretem tomikába, hogy mindig olyan egyértelmü felhasználóneve van, hogy rögtön leesik az embernek, hogy ez csak kamu.
2014. jan. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
95%

Pont egy ilyen kérdés volt kb. 2 hónapja. Talán nem te voltál?

Amúgy szerintem jobban járnátok, ha eladnátok a házat is, mert akkor tudtok majd újabbat venni.

2014. jan. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Magyarázza már el nekem valaki ,hogy mi az értelme annak ha kamu kérdéseket tesznek fel?Van valami verseny,hogy aki több komit kap az nyer valamit?Vagy azt jobban fizeti a reklám?
2014. jan. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!