Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Forgalmi engedélyben meddig...

Forgalmi engedélyben meddig kell a lakcímet módosítani költözés esetén? Mennyi idő alatt lesz kész és mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

Lakcímkártyát december közepén kértem újat, tehát hivatalosan azóta változott meg a címem.

Jól értelmezem, hogy cím változás esetén cserélni kell a forgalmit, aminek 6000 Ft az illetéke?



2014. jan. 3. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Árat sajnos pontosan nem tudom. De amint lakcím változás van azt ha jól tudom 1 hónap alatt le kell tudni. Az új forgalmit ott helyben csinálják az okmány irodában. Én tavaly csináltattam, nem emlékszem az árára akkor műszaki vizsga után cserélték mert egyben új címre is írattam mivel költözés előtt nem csináltattam meg a forgalmi vizsgát mert akkor nem kellett még az autó. Aztán én tudom hogy sokat fizettem még így is mert szerelni is kellett rajta meg hát volt munka bőven és azért a sok költekezés végett rádöbbentem hogy összességben elég sok pénzt hagytam mindenhol csak mivel sürgős volt a dolog így nem foglalkoztam az árakkal nagyon mert úgy voltam vele hogy gyorsan minél előbb mert kell.
2014. jan. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, 6000.- Ft, és azonnal kész. Szerintem intézd el mihamarabb.
2014. jan. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én leszartam, amikor hét éve elköltöztem a szülői házból. A két tanács lelevelezte egymással, rákövetkező évben már az új helyen kaptam a súlyadó csekket, de a forgalmicsere miatt nem izélgetett senki évekig, úgy is adtam el az autót a régivel.
2014. jan. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én nem írattam át, de ami érdekes volt, hogy ahogy a lakcímem bejegyeztettem, azonnal abból a városból kaptam az adót.

rendőrrel is találkoztam, semmit nem szólt.

Aztán eladtam az autót.

2014. jan. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!