Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van valakinek Mitsubishi...

Debremart kérdése:

Van valakinek Mitsubishi Lancer Evolution VIII-ja?

Figyelt kérdés
Milyen autó? Mennyibe kerül? Megéri venni? Mi a véleményed róla? Csakis Evo VIII érdekel!
2014. jan. 3. 13:50
1 2
 1/13 anonim válasza:
vegyél nekem egyet ajándékba aztán megmondom, hogy érdemese magadnak is vegyél:)
2014. jan. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem is vehetsz egyet és akkor én is elmondom róla a véleményem.
2014. jan. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%

cimborámnak van, már ráborított vagy 8 milkát és most ér 6-ot kb, NISSSAN GTR EKET GYORSUL LE VELE.

3 alatt van százon.

álló helyből lehagyja a gtr, de ha 30-ról gyorsul kettesbe lenyomja az Evo.

jó kis kocsi.

de az övé kb 450 lóerős, tuning váltó, tuning kuplung, könnyű kasztni, ez már versenyautó szinte.

2014. jan. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
nepitelet.hu - itt nézz szét, hangyányit hitelesebb lesz a kép mint amit itt kapsz:)
2014. jan. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
superboynak ne higyj, ő itt a helyi 12 éves gyerek aki 4 milláér vesz minden héten m5ös bmwt meg hasonlók, na meg a felhasználónév is elmond sokmindent.
2014. jan. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
pedig igaz, videó is van rolla. én m3-as bmw-vel álltam ki ellenük de esélyem se volt Budapest belvárosában versenyeztünk az este
2014. jan. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__522..

pár órája még m5öst akartál venni, mostmeg már van m3asod?

2014. jan. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

"pedig igaz, videó is van rolla. én m3-as bmw-vel álltam ki ellenük de esélyem se volt Budapest belvárosában versenyeztünk az este"


Ez tenyleg igaz, emlekszem, en is ott voltam, Schumi kolcsonadta az autojat, neki ugyse kell most mert korhazban van. Nezd mar meg hogy en is latszom e a videon!


Hulyegyerek, azt se tudod merre van Budapest.

2014. jan. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem egy Lancer EVO 6-om van. Ha gondolod mesélhetek róla.
2014. jan. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%
nekem meg egy 1310es daciám volt, 35 loerős motor, az volt ám a járgány, aztán meg eladtam 100.000 forintért, és most már bmv-vel járok, busz-metro-villamos. Igazat ítram.
2014. jan. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!