Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megéri egy 11 éves nissan...

Megéri egy 11 éves nissan primera 2-300. 000km-el 320-ért?

Figyelt kérdés

Az adatok:

11 éves

hibái: festést át kell pasztázni, és van a tornyoknál két felüleit rozsda tenyérnyi foltocska

60 éves fazon hajtotta

balesetről nem tudunk

2-300 000 van benne

fogyasztása kb 5-6 országúton

műszakiról nincs infó (érvényesség)

új céges autót kap az ember, ezért adja el


Egy ismerős ismerősének az ismerőséé az autó, 320-ért venné meg tőle az autókereskedés ezért ennyiért adnák el. Én tartok tőle hogy ismerőstől vegyek bármit is illetve céges autó volt amire úgy tudom nem szokás vigyázni főleg mert most kap egy másikat.



2014. jan. 3. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
1. pont a műszaki a lényeg 2. fele ennyiért lehet venni
2014. jan. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
320 ezerért? 10-11 éves Primera még törötten, félmillió kilométerrel, rossz motorral, magyar okmányok nélkül, forgalomból kivonva is belekerül minimum 450 ezer forintba. Ez 320 ezerért egy nagyobb rom lehet. Ha a tornyokon van tenyérnyi rozsda, akkor máshol is rozsdásodik, az fix.
2014. jan. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem meg feltűnően olcsó. Egy 11 éves autóért 320.000Ft szerintem semmi, a jó műszaki és esztétikai (pasztázáson kívül) állapotban van.


Nekem Opelom van. Ebből a 9-10 éves 200-300e km-t futott példányokat ilyen 1 millió környékén árulják. A töröttek 800e környékén mennek.


A céges autóktól sem kell félni. Főleg olyan esetben amikor pl egy vezetőé volt az autó, amit személyes használatra kapott. Legalább rendesen volt szervizelve, nem a garázssorra hordták a Józsi bácsihoz hogy belegányolja az utángyártott kínai alkatrészeket.

Az megint más téma, ha nem egygazdás területi képviselő autóról van szó, amivel naponta jártak Zalaegerszegtől Nyíregyházáig. De a km-futás jelen esetben nem erre utal.

2014. jan. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát a válaszok eléggé egymás ellen vannak,az első az írja hogy fele ennyi a második meg hogy már ez is egy rom a harmadik meg nem tudtam eldönteni hogy mit mond rá,de köszönöm a válaszokat.
2014. jan. 5. 02:45
 5/6 anonim ***** válasza:

A harmadik azt írta rá, hogy egy 11 éves autót nem 3k-ért szoktak árulni.

Ez a Te esetedben két dolgot jelent:

Vagy nagyon jól jársz és bagórét hozzájutsz egy sokkal többet érő autóhoz.

Vagy tényleg annyira le van már lakva és a torka is véres annak a kocsinak hogy tényleg ez a reális ára.

Látatlanban ezt így nem tudjuk neked eldönteni, hogy melyik eset játszik. Ezt az autó műszaki és esztétikai állapota határozza meg. El kell menni és meg kell nézni, nézetni pontosan.

2014. jan. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm, 320ért a keredkeső vette volna meg tehát ezt egy használtautósnál drágábban láttuk volna.

Tegnap tárgyaltuk le hogy messze van az autó és az első ismerős lényegében megsértődött hogy a saját szerelőmmel akarom megnézetni nem az övékkel.

2014. jan. 5. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!