Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy lehet kivenni azt a...

Hogy lehet kivenni azt a fajta rádiót egy 2001 es évjáratú polo classic autóból mert nem szól a jobb oldali hagszóró vagyois nagyon ritkán szólal meg egy kicsi időre?

Figyelt kérdés
2014. jan. 3. 23:51
 1/10 A kérdező kommentje:
2014. jan. 3. 23:55
 2/10 A kérdező kommentje:
[link] ez a fajta van benne
2014. jan. 3. 23:55
 3/10 anonim ***** válasza:

nekem egy panasonic rádióm van, azt úgy tudom kivenni hogy leveszem az lőlapját mert levehető az enyémnek, és adtak hozzá gyárilag két kis lemezt aminek a vége meg van hajtva, azokat kell beakasztanom a két szélébe (pontosan megvan hogy hova mert van neki két kialakított hely) és akor finoman kilehet húzni, nekem ez a panasonic rádióm egy opelben van.

nem tudom hogy tudtam e segíteni de megpróbáltam. nem értek ahhoz a rádióhoz

2014. jan. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hát ezen a rádión már néztem az előlapján is semmiféle lyuk vagy kis nyillás nincs szóval nem tudom mitévő legyek
2014. jan. 4. 00:32
 5/10 anonim ***** válasza:
nem levehető az előlapja?
2014. jan. 4. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
de egy szerelőnek megmutatod és lehet hogy 1 perc alatt kikapja kár okozása nélkül. lehet ingyen kiveszi, de szerintem max egy 500-ast kér
2014. jan. 4. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nincs előlapja egyben van
2014. jan. 4. 02:03
 8/10 anonim ***** válasza:
2014. jan. 4. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Utolsó jól linkelt, ott a megoldás.


Ennek a rádiónak nem a keretét, vagy az előlapját kell levenni, hanem a két alsó sarkánál lévő kis műanyag takaró elemet.

Itt egy kép, hogy tudd, miről van szó:

[link]


Aztán hogy honnan szerzel hozzá való villát (vagy lemezt, ahogy tetszik), azt nem tudom. De elvileg azokat csak bedugod, és ki tudod húzni a helyéről.

2014. jan. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm megoldottam egy fürészlapot szétvágtam hosszába és oválisra köszörültem a végét beledugtam kattanásig és szinte ki ugrott nem kellett erölködni megnéztem a kábeleket de nem találtam hibát hogy miért hébe hoba szól a jobb első hagszoró
2014. jan. 5. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!